Mam przyjemność pokazać Państwu projekt, który odbiega od standardów projektów klasycznych wnętrz. Tak to wnętrze nie przypomina niczym klasyki.
11_MK_0814_BLO

Jest stworzone z wyjątkowo rozbieżnych geometrycznych figur. Figurami tymi są płytki z kolekcji Maciej Zień Piccadilly. Pozwoliłam sobie na odrobinę szaleństwa ozdabiając tak mała powierzchnię łazienki, 2 kolorami płytek, oraz 6 rozmiarami płytek oraz niespotykaną mozaiką o strukturze lapatto.

4_MK_0814_BLO

W tak małym pomieszczeniu musiało zmieścić się dosłownie wszystko. Mamy wannę Kaldewei z nowej serii Cayone, umywalka o minimalnych rozmiarach 450mm szerokości z szafką na zamówienie, Wc podwieszane na stelażu z Linii Slim KOŁO oraz pralkę schowaną we wnęce w ścianie. W łazience pojawiła się gra kształtów, luster oraz oświetlenia. Na potrzeby Inwestorki nad wanną wysoko prawie pod sufitem umieściłam grzejnik tylko elektryczny z marki Termatechnologie seria Simple. Wszelkie półki oraz sufit podwieszany zostały oświetlone paskami LED w kolorze pomarańczowym oraz naturalnym białym.

Powierzchnia 3m2

3_MK_0814_BLO 2_MK_0814_BLO 1_MK_0814_BLO 00_MK_0814_BLO