Pierwszym pytaniem na pewno będzie „skąd ta nazwa”? Otóż jest to nazwa mozaiki z Kolekcji Macieja Zienia. Całość wnętrza jest uwarunkowana stylem, kolorem, kształtem tej oto mozaiki.

6_mk_bszd

To czego Inwestorka oczekiwała ode mnie to aby pomieszczenie było w tonacji Biel i Czerń. Aby dopełnić charakterem wnętrze na ścianach zostały wyłożone płytki o nowym formacie 200×600 z kolekcji Abrilla Paradyż. Gładkie polerowane białe płytki pięknie komponują się z całym wnętrzem. Powodują iż wszystko co się w pomieszczeniu znajdzie będzie ich ozdobą. Tak więc zdecydowałyśmy się aby blat pod umywalkę Neo Selene Roca był kamienny i kolorystycznie nawiązywał do szafki pod umywalkowej, którą Inwestorka wykona pod zamówienie.

5_mk_bszd

Na przeciwległej stronie płytki zostały ozdobione przyciskiem Geberit w kolorze czarnym , którego rama została wykonana ze stali szczotkowanej. Mimo wszystkich kształtów bardzo minimalistycznych ceramika pozostała w kształtach obłych, stąd też na Stelażu zawisła miska Meridian o skróconej długości do 48cm, aby wejście do kabiny typu walk-in było jak najbardziej swobodne. Tak jak już wspomniałam mamy kabinę , a raczej brodzik mineralny o wymiarach 750×1300 Sanplast przesłonięty tylko taflą szkła z Serri FreeLine.

Całość dopełnia podzielona na 2 płaszczyzny podłoga wyłożona Gresem o wymiarze 600×600. Powierzchnia pomieszczenia 4,80m2.

4_mk_bszd 3_mk_bszd 2_mk_bszd 1_mk_bszd 00_mk_bszd