Dwa projekty w jednym opisie. Jest to projekt jednego Inwestora. Już od dawna nie miałam przyjemności zrobić projektu w tej kolorystyce. Czasami można powiedzieć , że już mocno zapomnianej. Mamy tutaj brązy – ale przełamane szarością oraz krem w płytkach produkcji Tubądzin Ashen.

10_MK_1025_DMIDC

Jedna z łazienek , to mini salon kąpielowy z zastosowaniem wielu półek bardzo praktycznych do odkładania produktów. W tej właśnie łazience znajduje się wanna Kaldewei. Wstawiona ze względu na jakość produktu. Inwestorzy mają małego Przecudownego synka, który ma niespożytą energię. Zastosowałam tutaj również zabudowę meblowa, która będzie wzorowana na produktach Firmy Elita, z której to Firmy będzie szafka i umywalka.

6_MK_1025_DMIDC

Drugie pomieszczenie to łazienka z kabiną. Stanęła tam ścianka szklana otwierana na zewnątrz kabiny Firmy Sanplast z Serii Prestige III. Ze względu na bardzo wąską umywalkę Marki Elita drzwi spokojnie się otwierają. W tej łazience mamy inny przycisk o okrągłych kształtach, dostosowany do miski wiszącej Meridian Roca .

1_MK_1025_DMIDC

Pomieszczenia się ze sobą łączą w formie jak również Klimacie a zarazem są tak różne jak nie z jednego wnętrza. Dlatego też Mogą być to wnętrza i dla Ciebie i dla Mnie .

Powierzchnia pomieszczenia 4,5m2 i 3,8m2

1_6_MK_1025_DMIDC 1_2__MK_1025_DMIDC 11_MK_1025_DMIDC