Przedstawiam Państwu łazienkę stworzoną z dwóch pomieszczeń. Inwestorzy wyburzyli ścianę pomiędzy maleńką toaletą, a główną łazienką, zyskując tym samym dodatkową przestrzeń. Głównym wyznacznikiem projektowym był kolor biały, gdyż dominował on również w pozostałych częściach mieszkania.
9_KA_Dominacja_Bieli_0131
Starałam się nawiązać do stylu mieszkania, w którym znajdują się również odstrestaurowane meble z epoki, bejcowane na biało. Świetnie ten klimat przybliżyła nam seria Axor Montreux. Inwestorzy poprosili o ceramikę firmy Roca i delikatne obłości. Nasze warunki spełniła umywalka Cala, a do tgo dopasowaliśmy komplet wc i bidet Gap. Delikatny i elegancki przycisk Geberit Simga 50, w kolorze białym. Drzwi wnękowe to HÜPPE Refresh pure, a płytki na ścianach pochodzą z kolekcji Paradyż Baletia/Arole oraz Paradyż Piumetta/Piume. Na podłodze znajduje się drewnopodobny gres MyWay Noce Paradyza.
8_KA_Dominacja_Bieli_0131
Lista produktów: Axor Montreaux, Roca Gap, Roca Cala, Paradyz Baletia/Arole, Paradyz Piumetta/Piume, HÜPPE Refresh Pure.
Powierzchnia łazienki: ok 4m2.
7_KA_Dominacja_Bieli_0131 6_KA_Dominacja_Bieli_0131 5_KA_Dominacja_Bieli_0131 2_KA_Dominacja_Bieli_0131 00_KA_Dominacja_Bieli_0131