Wymogiem Inwestora było aby dwie Łazienki były w ciepłym nowoczesnym klimacie z drobnym akcentem prowansalskim. Pomieszczenia różnią się od siebie zarówno przeznaczeniem jak i powierzchnią. Natomiast jedno co je łączy to wykorzystane materiały – Drewno i Gres NowaGala seria OR.

tm2

Całe wnętrze miało być proste i praktyczne . Ceramika użyta miała być w formach obłych, aby przełamać mocne linie we wnętrzu.

tm3

Mniejsza łazienka z wanną jest łazienką przy sypialni , która ma być przedłużeniem tego pomieszczenia . Dlatego też na ścianach pojawiła się tapeta , z sufitu wyprowadzony został ozdobny zwis oświetleniowy. Umywalka stoi na antycznym stoliku pozyskanym z Targu.

Boczną ścianę przysłania szafa , w której znajduje się pralka i cała chemia potrzebna do czyszczenia i prania.

tm4

Łazienka z kabiną to łazienka ogólnie dostępna – w niej znajduje się wpust podłogowy w kabinie , blat pod umywalkę z drewna teak oraz na ścianach na których nie trzeba wykładać gresem – tynk strukturalny.

Obydwie Łazienki zostały przedstawione klientowi w 2 wersjach kolorystycznych.

tm5

Zastosowane w projekcie produkty: ceramika ROCA Meridian, umywalka stawiana na blat BOL, umywalka Terra II, stelaż Geberit, baterie Hansgrohe, drzwi do wnęki FREELINE Sanplast, wanna FUTURE Poolspa, wpust podłogowy Compact Kessel, grzejnik łazienkowy TERMA Technologie.

tm6 tm1 2tm1 2tm2