To co wyróżnia to wnętrze, to piękny bogaty w pastelową kolorystykę kwiat, który przepełnia jedną ze ścian w tym pomieszczeniu. Zdjęcie wybrane przez Inwestorów podklejony jest pod taflą szkła co powoduje, że może być zawieszony bezpośrednio nad wanną. W tym pomieszczeniu również znajdowała się belka konstrukcyjna, którą ukryłam w suficie podwieszanym. Pomieszczenie to jest bogate w geometrię skosu wynikającego z konstrukcji dachu.

03_MK_EK_0515

Mamy również w tym pomieszczeniu okno, dlatego też mogliśmy się odważyć i położyć na ścianach czarna płytkę Vivida Paradyż. Dopełnieniem czerni jest biel płytki pochodząca z tej samej serii płytek ceramicznych. Aby pralka nie stała się zbędnym przedmiotem w tym pomieszczeniu stworzyłam zabudowę pod oknem w formie zabudowy meblowej z przesuwnymi drzwiami w odcieniach różu i maliny. Na blacie z drewna zamontowana zostałam umywalka Urbi Roca.

04_MK_EK_0515

Wydzieliłam w tym pomieszczeniu strefy poprzez podzielenie pomieszczenia ażurową ścianką przy wannie 170×75 Marki Kaldewei. Miejsce, które jest dalekie od wody nie zostało wyłożone płytkami tylko pomalowane farbą w odcieniach wyciągniętych z kolorów kwiatu umieszczonego na ścianie.

Powierzchnia pomieszczenia 6m2.

00_MK_EK_0515 01_MK_EK_0515 02_MK_EK_051505_MK_EK_0515