Łazienka jest przeznaczona dla Gości (4 łazienka w nowo budowanym domu). Inwestorzy chcieli, aby nawiązać do reszty pomieszczeń i w ostatniej chwili dowiedzieli się , że tworząc półkę wzdłuż całej Łazienki, w której ukryte będą rury c.o o wymiarach H=600mm gł=300mm będą mogli również dogrzać to pomieszczenie.

jz1mwn

W pomieszczeniu tym wykorzystałam również Glazurę Paradyż Vivida w III kolorach, białym, czarnym i pomarańczowym. Dzięki tym trzem kolorom powstała Geometria wnętrza, w swojej prostocie przyciąga oko.

jz2mwn

Tutaj już nie używamy drewna egzotycznego teak, aby koszty łazienki mocno nie wzrosły, dlatego też wybrałam dużą umywalkę z gotową szafkę Victoria ROCA. Ze względów iż jest to łazienka ze skosem , musieliśmy wybrać kabinę Prestige III Sanplast o wymiarach 800×1000 wraz z brodzikiem mineralnym, który będzie na równi z posadzką. Inwestorzy bardzo lubią i cenią magię luster, tak więc w tym pomieszczeniu również ich nie szczędziłam, na dwóch przeciwległych ścianach (pod skosem – wzdłuż długości wnętrza 4200mm) zostało ono wpuszczone na równi z glazurą.

Akcentem łączącym wnętrza jest fototapeta idealnie przenikająca w barwy wnętrza.

Powierzchnia 8,5m2.

jz3mwn jz4mwn jz5mwn mwnrys_tech_1 mwnrys_tech_2 mwnrys_tech_3 mwnrys_tech_3a