Inwestorem jest Para młodych ludzi, bardzo otwartych na nietypowe rozwiązania.

gsKP11

Podstawowym elementem projektu łazienki, który miał się znajdować w tym pomieszczeniu to telewizor, specjalnie dostosowany do wymogów wilgociowych. Klientka również w 2 zdaniach opisała to co ma dodatkowo znajdować się we wnętrzach: umywalka nablatowa Bol Roca oraz drewno, które jest powtarzane w całym mieszkaniu. Reszta należała już do Projektanta.

gsKP5

Ze względu na powierzchnię łazienki i aprobatę Inwestorów umieszczona została prostokątna wanna Kaldewei o wymiarach 180×75, prostokątna kabina Kermi o wysokości 200cm wraz z bardzo płytkim brodzikiem zamontowanym na równi z posadzką. Ze zględu na atrakcyjny stosunek cena/jakość wybrany został brodzik mineralny Sanplast o wymiarach 80x100cm.

gsKP4

Drewno egzotyczne na ścianie łączy się z białą polerowaną płytką Paradyż. Charakter łazienki został powtórzony w WC. To pomieszczenie mimo bardzo małych rozmiarów nabrało wartości poprzez ułożenie na dwóch ścianach luster, co spowodowało obraz głębi i pomieszczenie optycznie się powiększyło. Obydwa pomieszczenia są bardzo geometryczne i zostały stworzone na zasadzie powtórzeń, zarówno materiału jak i kształtów. Pojawiają się tutaj w przypadku łazienki – okręgi (umywalka, lustro , oświetlenie) oraz prostokąty (wanna, kabina, podwieszany sufit z g-k). W projekcie zaproponowano grzejnik łazienkowy Terma Technologie.

Powierzchnia 6,54m2 (łącznie)

gsKP3 gsKP2 gsKP1