Wyposażając mieszkanie lub dom podążamy za swoim gustem. Indywidualny kształt naszego grzejnika możemy wybrać z szerokiej palety produktów producentów obecnych na rynku przeznaczonych do łazienek, pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

excelisior_kueche

Grzejniki łazienkowe

Każda łazienka pochłania spore nakłady inwestycyjne i nie powinno się psuć całościowego efektu nieestetycznym grzejnikiem powieszonym na ścianie takiego pomieszczenia. Grzejniki łazienkowe obecne na rynku posiadają nowoczesne wzornictwo i można dopasować je do wszystkich stylów wyposażenia wnętrz – klasyczne kształty grzejników typu retro dobrze pasują do wnętrz stylizowanych na poprzednią epokę, nowoczesne, proste formy pasują do wnętrz purystycznych. Szeroka gama materiałów z których wykonane są grzejniki łazienkowe, pozwala na wyróżnienie detali architektonicznych łazienki i odzwierciedlenie ich w kształcie grzejnika. Specjalne wykonania grzejników pozwalają także na dopasowanie do sytuacji architektonicznej łazienki – grzejniki ze ściętą górną krawędzią to jedno z wielu dostępnych u wiodących producentów wykonań specjalnych. W nowoczesnych mieszkaniach pojawiają się niespotykane dotąd funkcje pomieszczeń. Łazienka otwiera się na sypialnię, kuchnia staje się fragmentem pokoju gościnnego. W takich przypadkach grzejnik otrzymuje dodatkowe zadania. Jako ścianka działowa, dzięki swej ażurowej konstrukcji, przepuszcza światło, estetycznie rozdziela pomieszczenia bez kreowania przegród sztywno dzielących przestrzeń.

metropolitan_gaestebad yucca

Nowoczesne żeberka

Gdy chodzi o trudne przypadki, całkowicie w swym żywiole są grzejniki o konstrukcji elementowej, potocznie zwane członowymi. Konstrukcyjnie stanowią gotowy do montażu, zespawany monolit. Ich cechą charakterystyczną jest smukła, filigranowa konstrukcja: transparentna, otwarta forma umożliwiająca łatwe zaprojektowanie wnętrza. Szeroką paletę rozwiązań standardowych uzupełniają produkowane na miarę rozwiązania specjalne: Czy to z jednym lub kilkoma kątami, jako perfekcyjna fala lub jako estetyczna ścianka działowa. Nie ma rzeczy niemożliwych! Ogromna różnorodność modeli grzejników oferuje niewiarygodną ilość zastosowań.

fina_1500_500_volcanic_bad metropolitan

Konwektory źródło prawdziwej mocy

Konwektory o różnej konstrukcji przekonują udanym połączeniem wzornictwa, technologii i korzystnego stosunku ceny do jakości. Możliwe są wykonania całkowicie ze stali jak i połączenia różnych metali. Są one źródłem ogromnej dawki energii przy niewielkich wymiarach: Ze względu na specjalne technologie produkcyjne, konwektory większości producentów osiągają wyjątkowo dużą moc cieplną. Ponadto są przeznaczone do zastosowania w szczególnie trudnych przypadkach: fasady okienne, ogrody zimowe lub kanały podpodłogowe, żadna lokalizacja nie stanowi ograniczenia.

terraline

Ściany grzewcze – prosta estetyka

Ściany grzewcze perfekcyjnie ucieleśniają sztukę dopasowania do zastanej przestrzeni: Płaskie formy, o geometrii minimalistycznego prostokąta są niedoścignionym wzorem integracji z wystrojem mieszkania. Od stylu klasycznego do purystycznego – harmonijnie dopasowują się do kształtu ścian i dostępnych wykuszy w każdym stylu wnętrza. Również pod względem technicznym takie rozwiązania oferują wiele zalet: Ich niewielka głębokość zabudowy zapewnia szybki czas reakcji połączony z wysokim udziałem energii oddawanej przez łagodne promieniowanie. Bogata paleta rozmiarów obecna w ofercie wielu producentów poszerza jeszcze pole zastosowań.

Kształt bez ograniczeń – grzejniki wykonane na miarę pasują wszędzie

Nasz dom staje się wymarzoną przestrzenią życiową. Planowanie własnych “czterech ścian” już od dawna nie odbywa się w ramach uproszczonych form geometrycznych. Pomysłowy inwestor czerpie z ustawnych zarysów pomieszczeń, indywidualnych form wewnętrznych i zewnętrznych z łukami, fryzami i galeriami sufitowymi. Wiodący producenci oferują dodatkowe możliwości wykonań specjalnych, poszerzając swoją ofertę kształtami specjalnymi i formami wykonywanymi na miarę.

Charleston_mit 0006

Małe dodatki, które ułatwiają życie: Czy to obręcz lub uchwyt na ręczniki, czy też hak lub półka. Oferta akcesoriów Zehnder stwarza porządek w łazience i mieszkaniu, naturalnie w stylu pasującym do grzejników Zehnder. Do nabycia także oryginalne szczotki do czyszczenia powierzchni z włosia naturalnego – w mgnieniu oka grzejniki znów błyszczą jak nowe.

Kolory i warianty powierzchni

W świecie elastycznych możliwości produkcyjnych, kolor biały nie musi być kompromisowym standardem. Ładny grzejnik może być także świeżym impulsem przy projektowaniu kolorów naszego mieszkania. Może mieć także ładną metalizowaną powlokę lakierniczą. Grzejniki dekoracyjne oferowane są w wielu kolorach i wariantach wykończenia powierzchni, o wysokim połysku lub satynowane. Dostępny u większości producentów wybór kolorów, dostępny jest za dopłatą wahającą się od 10 do 30 % wartości grzejnika bazowego. Jest to związane z technika wykonania, wymagajacą ręcznej interwencji w proces produkcji taśmowej. Czasy oczekiwania na wykonania kolorystyczne grzejników zależne od typu produktu i lokalizacji fabryki.

milieu_ax_studio_standard_01_mitte_print zehnder_vitalo_bar_1250_500_whitealuminium_ww_easyfit_bad_002_print zehnder_vitalo_bar_1570_400_violett_ww_bad_001_print zehnder_vitalo_bar_1570_500_beigequartz_ww_bad_005_print zehnder_vitalo_bar_1890_600_whitequartz_ww_bad_001_print