Zbliżające się chłodne dni zainspirowały mnie do wprowadzenia ciepła jesiennych kolorów w progi łazienki. Inwestorom zależało, aby łazience towarzyszył ponadczasowy beż oraz delikatne dekory. Kolekcja Tessita z Paradyża spełniła ich oczekiwania i wspaniale dopełniła pozostałą kolorystykę domu.

JS5

Miejsce na przechowywanie nie było priorytetem, więc skupiliśmy się na wyeksponowaniu koloru oraz niestandardowych rozwiązaniach. Okolice bidetu wymagały pojawienia półki, bądź szafeczki. Warunkiem jednak była możliwość jej bezproblemowego odstawiania w razie potrzeby umycia okna.

JS4

Postawiliśmy tam więc półki w formie drabinki. Nie zajmują dużo miejsca, są mobilne i aż proszą się aby wejść po nich do lasu, który rozpościera się od ściany do ściany na pięknej i kolorowej fototapecie. Drugim miejscem na przechowywanie stała się szafka Roca Victoria, do której dobraliśmy zestaw WC i bidet z serii Roca Gap. Aby nadać dodatkowej lekkości zaproponowałam kabinę prysznicową Sanplast KP4/Free, która ma bardzo delikatne mocowania i nie posiada progu, ułatwiając wejście z posadzki.

Powierzchnia łazienki: 4,3 m2

JS3 JS2 JS1 JS JS7