Inwestorka zaczęła rozmowę z projektantem pokazując ścinek płyty Kamiennej, do której mieliśmy znaleźć odniesienie i inspirację całego wnętrza.

Js2km

Materiał ten ma strukturę zawierającą grę żyłek uzyskaną w naturalnym surowcu jakim jest kamień. Powierzchnia płyt jest wykonywana pod zamówienie Inwestorki i posiada powierzchnię mocno polerowaną. Aby zrównoważyć wnętrze użyłyśmy białych matowych płyt 30x60cm Paradyż. Na podłogę zostanie położony Gres Turecki o wymiarze 60×60 w kolorze super white. Jeżeli chodzi o wyposażenie znajduje się tutaj jako odniesienie do matowych powierzchni umywalka z szafką białą mat z serii Gap Roca (przykładowe aranżacje ROCA). W komplecie znajduje się miska podwieszana również z seri Gap Roca, która została powieszona na stelażu podtynkowym Geberit, dla wykończenia powierzchni ściany jest dodany przycisk biały Bolero.

Js3km

Wanna wstawiona w projekcie to wanna obustronna o wymiarach 160x70cm producenta RIHO. Wkoło wanny została zaprojektowana półka na kosmetyki, natomiast baterie wykańczające wnętrze to Hansgrohe baterie podtynkowe, które uruchamiają napełnianie wanny przez syfon. Przez to rozwiązanie unikniemy wystającej wylewki ściennej, która przez odsunięcie od ściany wanny byłaby zbyt krótka.

Js4km

W jedynej łazience w całym mieszkaniu miało znaleźć się jak najwięcej półek i szafek, w których Inwestorka pozamyka detergenty oraz czyste ręczniki. W zabudowie meblowej pod szafkami znajduje się zabudowana kompaktowa pralka.

Js5km

Dekoracją całego pomieszczenia poza kamieniem, który jest myślą przewodnią jest oświetlenie posadzkowe, do którego został wyprowadzony oddzielny włącznik światła.

Powierzchnia Łazienki 4,20m2

Js6km Js1km