Pomysłem na to wnętrze było zmieścić WSZYSTKO co tylko może się znaleźć w łazience. Jak sami Państwo widzą metraż został mi bardzo okrojony i tak naprawdę powinno to pomieszczenie służyć jako WC z umywalką.

3ksmk

Jednak nie, jednak podjęłam się wyzwaniu i zaaranżowałam wnętrze, tak aby było funkcjonalne i cieszyło oko Inwestora. Przede wszystkim zachowałam rezerwę bezpieczeństwa dotyczącą poruszania się w tym pomieszczeniu.

4ksmk

Drzwi wnękowe o szerokości 1200mm Sanplast oddzielają strefę mokrą od strefy WC. Zminimalizowana miska podwieszana Roca Hall pozwala nam na to aby swobodnie przechodzić do kabiny. Miska wisi na bardzo Świerzym rozwiązaniu na rynku Sanitarnym jakim jest stelaż Slim Gebert, który zajmuje nam tylko 100mm z wnętrza Łazienki. Aby wykorzystać każdy mm tego pomieszczenia umywalka wisi na zabudowie ciągłej, którą rozdziela ukryta szafeczka na kosmetyki Pani Domu.

4aksmk

Aby wnętrze nabrało kilku metrów kwadratowych wstawiłam lustro wypełniające przestrzeń nad stelażem. Elementem akcentującym jest Fototapeta oraz przestronny pawlacz, pod którym umieściłam oświetlenie typu aluline ( tworzy ono formę świetlika ). całość wnętrza zwanego King Size przepełnia ciepło koloru bazującego na odcieniu trawy oraz blask polerowanego Gresu NowaGala.

Druga wersja kolorystyczna: płytki Abrilla Paradyż.

Powierzchnia łazienki 3m2

5ksmk 5_mk_wppk 4_mk_wppk 6ksmk 7ksmk 8ksmk 2_MK_kingsize_ver2 1_MK_kingsize_ver2 9ksmk 3_MK_kingsize_ver2 4_MK_kingsize_ver2 5_MK_kingsize_ver2