Wyznacznikiem przy adaptowaniu tego pomieszczenia była zarówno kwota ogólna wykończenia (materiału), jak i kolorystyka.

RT13

Dlatego też w tym pomieszczeniu mamy grę kolorów, kształtów oraz surowość spowodowaną Szarością Gresu Nowa Gala, który znajduje się tylko w miejscach mokrych. Ułożenie w ten sposób płyt gresowych zostało zaakceptowane przez Inwestorów (tego właśnie oczekiwali). Aby rozbić szarość ścian w łazience zostały dodane 2 kolory: czerwień i zieleń przeplatające się w geometrycznej fototapecie.

W pomieszczeniu znajduje się swobodna Kabina w formie zabudowy 120x80cm z wpustem podłogowym Kessel oraz baterią z termostatem Deante.

RT12

Inwestorce najbardziej zależało aby łazienka było funkcjonalna i aby nic w niej na wierzchu nie stało. Odniesieniem do tych słów stał się blat pod umywalkę stawianą Roca, pod którym znalazła się zabudowa meblowa oraz wykorzystana została kolejna wnęka powstała poprzez dostawienie ściany działowej do kabiny. W powstałej wnęcę wstawione zostały drzwi przesuwne o standardowych wymiarach, aby nie dodawać kosztów specjalnego zamówienia.

RT11

Obok stelaża podtynkowego Geberit i krótkiej miski stanął jeszcze stolik – na którym inwestorka ma zamiar trzymać lekturę oraz ma być formą ozdobną we wnętrzu.

Powierzchnia Łazienki : 6,40m2

RT00