Inwestorką jest młoda Kobieta, która docelowo nie zamierza pozostać w adaptowanym mieszkaniu. Z Góry wyznaczyła cele i potrzeby jakie ma odnośnie swojej Łazienki.

1knu

Przede wszystkim wyznacznikiem była cena, kwota zamówienia nie mogła przekraczać 7 tysięcy złotych brutto. Ograniczony budżet spowodował iż po wspólnych rozmowach zadecydowałyśmy, że ograniczamy do minimum płytki na ścianach a w ich miejscu będzie wodoodporna farba nawiązująca w kolorystyce do stylistyki Łazienki i dekorów, które są akcentem tego pomieszczenia.

2knu

Mimo określonego budżetu musiały być dobrane produkty dobrych producentów, których jakość spowoduje iż nie trzeba będzie ich rewitalizować w krótkim czasie.

3knu

Po wnikliwej rozmowie zadecydowałyśmy, które płytki ozdobią to pomieszczenia i wybór zakończył się na płytkach producenta Paradyż Sorenta, w większości otaczają całą łazienkę łącznie z wanną 160x70cm KOŁO, nad stelażem Viega wklejony został dekor, którego kolory są nawiązaniem do koloru farby na pozostałych ścianach. Aby ujednolicić kształty i nadać wnętrzu bardziej nowoczesny styl dobrałam miskę podwieszaną Style KOŁO, dla poniesienia standardu i wygody zamontowana została deska wolnoopadająca. Rozbijającym kolory i struktury akcentem jest szklana mozaika, podkreśla ona obrys umywalki 55cm Primo KOŁO i oddziela ją od reszty pomieszczenia. Inwestorka bardzo chciała aby mogła czasami mimo tego, że posiada wannę oddać się urokowi kąpieli pod zestawem natynkowym z deszczownicą. I tak tez się stało, dobrałyśmy zestaw słuchawki z deszczownicą Tres.

4knu

Całość mimo Kompaktowych rozwiązań ma swój smak i nie odbiega od designerskich rozwiązań. Pomieszczenie jest praktyczne, gdyż posiada szafę zamykana nad pralką, szafkę pod umywalkową oraz półki przy wannie umożliwiające uporządkowanie produktów kosmetycznych.

Powierzchnia pomieszczenia 4,90m2

5knu 6knu