To co chcę Państwu pokazać w tej odsłonie to 2 projekty pod dwoma różnymi tytułami, gdyż są to dwie różne Łazienki ale inwestorem jest to samo małżeństwo.

6_MK_LPD

Pomieszczenie, które Państwo widzą, to łazienka, która powstała z przestawienia ścian , aby w mieszkaniu Inwestorów powstały dwie odrębne Łazienki w pełni wyposażone.

4_MK_LPD

Tym razem jest to łazienka przeznaczona charakterem dla Pana domu. Udekorowaniem jej jest drewno w postaci Gresu Nowa Gala , który mocno ociepla wnętrze. Podstawową płytką w całym wnętrzu to glazura o wymiarach 200x600mm Paradyż Abrila. Jest to płytka w kolorze białym idealnie wypolerowana, dlatego też pięknie komponuję się z charakterem drewna. W dobudowanej wnęce znalazła się kabina z Deszczownicą Hansgrohe oraz wyjątkowo płaskim brodzikiem 800×1000 Sanplast. Oświetlenie Led powoduje iż łazienka lśni swoim klimatem , światło tam gdzie znajdzie załamanie odbija się i daje magiczny poblask. Dekoracją jest zarazem ceramika Roca jak i forma rozrzuconych obrazków na ścianie w powstałej wnęce.

Powierzchnia pomieszczenia 4,32m2

Zapraszam również do obejrzenia drugiego projektu.

3_MK_LPD 2_MK_LPD 1_MK_LPD 7_MK_LPD