To co chcę Państwu pokazać w tej odsłonie to 2 projekty pod dwoma różnymi tytułami, gdyż są to dwie różne Łazienki ale inwestorem jest to samo małżeństwo.

Pomieszczenie, które Państwo widzą, to łazienka, która ma być indywidualnym wnętrzem Pani domu.

7_MK_LPAD

I tak też się stało . To pomieszczenie miało być zupełnie inne niż Łazienka Pana domu, ale nie do końca. Tak jak w poprzedniej łazience ściany ułożone są białą płytka Paradyż Abrila o wymiarach 200×600 co zbliża Nas do wyglądu cegiełki. Uniknęłyśmy płytki, która odwzorowuje kształt cegły kominkowej , gdyż jest ona wypukła . Za to płytka Abrila jest idealnie gładka , biała i pięknie odbija światło.

6_MK_LPAD

Na całości frontowej ściany znalazło się ogromne lustro, które powiększa prawie dwukrotnie pomieszczenie tworząc głębie. Mieszają się tutaj 2 kolory czerń i biel , które wzorniczo rozbija mozaika podłogowa Tower Hill z kolekcji Maciej Zień.

5_MK_LPAD

W tym pomieszczeniu jest bardzo dużo schowków wykonanych na specjalne zamówienie , we wnęce zabudowana pralka, przy wc podwieszanym Gap Roca szafka na brudną bieliznę , a pod umywalką podblatową Diverta Roca szafka z szufladą .

4_MK_LPAD

Pięknym dopełnieniem w tym pomieszczeniu jest Grzejnik Bone Terma Technologie w kolorze Black Metalic . Aby wnętrza nabrały więcej spójności doświetliłam je Pasmami LED a na ścianie przy umywalce zawieszone zostały obrazki w różnych ramach.

Powierzchnia pomieszczenia 5,28

Zapraszam również do obejrzenia drugiego projektu.

8_MK_LPAD 3_MK_LPAD 2_MK_LPAD 1_MK_LPAD