Projekt, który Państwu przedstawiam jest dowodem na to iż na 2,5m2 możemy pomieścić wszystko, nie zatracić smaku i sprawić, że miejsce mimo swojej małej kubatury będzie funkcjonale.

mmVI

To co zastałam w łazience, to zwykła wanna, która zajmowała połowę pomieszczenia, kompakt, pralkę, umywalkę z szafką oraz sporą ilość rur, które mają różne zastosowanie. Znajdują się tam rury gazowe, których nie możemy zabudowywać, na szczęście są wysoko przy suficie i poprzez odsunięcie się z sufitem podwieszanym zostały one ukryte. Obecnie znajdują się również 2 rury grzewcze, które pozostają i nie będą niczym zabudowane. Na ścianie frontowej widnieją również nowo poprowadzone rury zasilające w ciepłą wodę, które po skuciu glazury zostaną ukryte w ścianie. Aby nadać smaku temu pomieszczeniu ściany w większości wyłożone są Płytami Gresu Travertino Nowa Gala, natomiast dekoracją łączącą się stylem z Gresem jest cegła w ciepłej kolorystyce i podłużnym kształcie.

Można pomyśleć, że w tej łazience nie da się obrócić ….

mmV

Otóż została zainstalowana kabina natryskowa Kermi, która podczas gdy nie korzystamy z kąpieli składa się całkowicie do środka – licując się ze ścianą. Kabina ma niestandardowe rozmiary 70x100cm i dzięki szerokim przedziale wielkościowym w gamie brodzików Sanplast, to rozwiązanie idealnie pozwoliło nam na to aby wnętrze nabrało innego wyglądu. Dla dopełnienia kształtów wstawiona została cermika Roca z serią HALL, która ma ostre kształty lecz lekką formę bryły.

mmIV

Dla do cieplenia pomieszczenia i zniwelowania jak najwięcej pary wodnej zastosowana została elektryczna mata grzewcza Danfoss.

Powierzchnia 2.5m2

mmII mmI