Jak sama nazwa wskazuje łazienka posiada magię kwadratu. Pani Klient, z którą tak przesympatycznie mi się współpracowało, wybrała mozaikę, która inspirowana jest na magii kwadratu a dokładnie czarno białej kratki.

Mozaika to dzieło znanego projektanta Mody Macieja Zień. Sama w sobie jest tak ozdobna, że musiałam się mocno zastanowić nad tym jak wykonać resztę wnętrza. Obraz, który stworzyłam, to przede wszystkim mozaika, a cała reszta to płytka Paradyż Vivida oraz dekoracyjna lecz nie zasłaniająca przekazu płytka Piccadilly Maciej Zień.

0_MagicSquare_9

W łazience znalazła się wanna Cayono Kaldewei o wymiarach 160 x 70 cm, umywalka stawiana na blat Roca oraz bardzo krótka miska Meridian Compacto Roca. Baterie marki Hansgrohe: nad wanną umieściłam termostat, natomiast nad umywalką baterię ścienną Metris. Dopełnieniem wnętrza jest zestaw natryskowy z serii Select , w którym raczka natryskowa jest biała. Seria Select jest myślą przewodnią marki Hansgrohe na rok 2014 (z powodu braku zdjęć cad nowej serii Selekt musiałam posiłkować się „wizualizacją” innej beterii hansgrohe).

Powierzchnia pomieszczenia 5,20m2

1_MagicSquare_5 3_MagicSquare 6_MagicSquare_4 5_MagicSquare_3 4_MagicSquare_8