Tak. Tak jak Państwo widzą jest to bardzo męska łazienka z mocną dedykacją w kierunku mężczyzny. Tworzyłam to pomieszczenie dla dwóch Panów. Zdecydowanie gusta Panów się pokrywały więc współpraca była niezwykle przyjemna.

7_MK_MMRZ

To pomieszczenie jakim jest łazienka, to kontynuacja całego wnętrza mieszkania, które będzie zachowane w klimacie kolorystyki Grafitu, litej deski oraz czystej bieli, która będzie wykończeniem całości. Stąd też moje wybory, które Państwo oglądają. Gres Arkesia Paradyż w tym wykonaniu nie przyciąga wzroku swoją idealnie gładką, błyszczącą powierzchnią, wręcz przeciwnie. Gres jest w swojej formie strukturalny przez co nadaje ciepła i mocnego charakteru pomieszczeniu. To właśnie jego forma i barwa nadaje ton łazience. Tak jak w każdym pomieszczeniu i tutaj drewno pojawia się na podłodze, tu akurat w formie deski egzotycznej. W stworzonej pod wymiar kabinie, przesłoniętej ścianą szkła typu Walk In Sanplast znalazły się baterie Formy Tres w kolorze czarnym. W mocno obniżonym suficie z płyty g-k obsadzona została deszczownica Tres z wbudowaną Chromoterapią zasilana ciśnieniem wody. Każdy centymetr Łazienki został dokładnie wykorzystany na wnęki i zabudowy meblowe, przez co pomieszczenie będzie funkcjonalne i będzie zdobiło formą produktów, które się w nim znajdują.

6_MK_MMRZ

Pozostały asortyment: Umywalka z szafką Victoria Roca, wc Gap ROca, przycisk Sigma 50 Geberit, stojak Roca, zabudowa szafy na zamówienie.

Powierzchnia pomieszczenia 4,90m2.

5_MK_MMRZ 4_MK_MMRZ 3_MK_MMRZ 2_MK_MMRZ 1_MK_MMRZ