Projekt łazienki był inspirowany fototapetą Nowego Jorku, którą inwestor wybrał dla siebie wcześniej. Remont łazienki rozpoczął samodzielnie, wykonał zabudowę sufitu oraz stelaża Geberit. Poprosił o pomoc w aranżacji pozostałej części łazienki na podstawie motywu miasta.
MiejskaElegancja1a
Aby nawiązać do stylu nowojorskich loftów zaproponowałam inwestorowi obłożenie jednej ze ścian połówkami cegieł, do których dobraliśmy stylowy czarny grzejnik Inwestor posiadał ogrzewanie podłogowe więc mogliśmy zdecydować się na krótszy grzejnik.
MiejskaElegancja5a

Poszukiwałam umywalki stawianej na blat, która byłaby głęboka ale nie sprawiała takiego wrażenia. Nasz wybór padł na Urbi 1 firmy Roca. Dobraliśmy do tego baterie o prostej formie Focus firmy Hansgrohe. Drzwi prysznicowe są składane i zostały wykonane na zamówienie na podstawie modelu Design Elegance firmy Huppe. Miska ustępowa Gap Roca zapadła w pamięć inwestorowi, dzięki nietypowemu, ściętemu frontowi.

Ogólny styl domu jest elegancki – z tego względu łazienka łączy ze sobą industrialną cegłę i kolekcję Tubądzin Zień Barcelona i Londyn. Motyw cegły został powtórzony w dekorach przy umywalce oraz pod prysznicem.

Powierzchnia łazienki: 5,3 m2

Produkty zastosowane w projekcie:

MiejskaElegancja6a MiejskaElegancja5a MiejskaElegancja3a MiejskaElegancja2a