Pomieszczenie to miało być Klimatyczne, miało stworzyć tzw Prywatne Atelier Państwa Domu, do którego nikt nie będzie ingerował.
1PAjz3d
Łazienka ma bardzo ciekawe linie, dużą powierzchnię a w najwyższym miejscu wysokość kondygnacji wynosi 4500mm. Oczywiście skos gubi tą wysokość, ale mimo wszystko wykorzystałam walory pomieszczenia.
1PAjz3c
Jedyne co mnie ograniczało to Sauna, którą Państwo domu wstawią o konkretnych wymiarach ramion 1300x1300mm oraz wanna wybrana przez Inwestorów firmy Poolspa Vindstor. Reszta charakteru wnętrza leżała w moich rękach.
1PAjz3b
Podzieliłam to wnętrze na II części dosyć mocno różniące się charakterem wykończenia , natomiast ujednolicone kolorystyką i kształtem. Strefa gdzie na stelażu Geberit wisi miska Roca ściany zostały poryte tapetą w stylu angielskim, na ścianach wiszą lustra w zdobionych srebrnych ramach, na wysokości 3500mm zwieszony został stalowo-kryształowy żyrandol, który nadaje charakteru wnętrzu. Całość wnęki obłożona jest białymi listwami z MDF, powodują iż Łazienka staje się bliższa Salonowi.
1PAjz3a
W strefie kąpielowej jedna ze ścian została wyłożona w drewnie Teak , na której wisi grzejnik Kermi Ideos. Drewno ze ściany przechodzi płynnie w zabudowę meblową, na której umieszczone zostały 2 umywalki Roca Hall nablatowe. Całość pomieszczenia wyłożona została w białych polerowanych płytkach Paradyż Vivida. W tym pomieszczeniu została wydzielona również strefa Kąpielowa z kabiną wolnostojącą typu Walk-In oraz odpływem liniowym Viega Advantix.
Całość pomieszczenia mimo dużego okna balkonowego jest doświetlona wkoło poprzez wąż świetlny, natomiast w suficie podwieszanym wmontowane zostały oświetlenia liniowe typu Aluline.
Powierzchnia 17m2
1PAjz2h1PAjz2g 1PAjz2f 1PArys_tech_2 1PArys_tech_1_Elektryka 1PArys_tech_1 11PAjz3e