Chciałabym zaprezentować łazienkę w turkusach. Inwestorka poprosiła mnie o zaprojektowanie trzech łazienek w swoim domu (Ciepłe szarości, Klasyka na poddaszu). Niniejsza łazienka jest przeznaczona dla jej nastoletniej córki. Wyznacznikiem były intensywne kolory. Po rozmowie doszłyśmy do wniosku, że najbezpieczniej zaprojektować dwie wersje kolorystyczne: turkusową i spokojniejszą, brązowo-czarną. Takim sposobem powstały dwa projekty kolorystyczne. W wersji turkusowej zastosowane zostały płytki Venus Ceramica kolekcja Onira, dopełniona białą płytką Tubądzina z kolekcji Colour.
24_KA_Morskie_Klimaty
Podczas wyboru miski ustępowej trzymałyśmy się jednej kolekcji w całym domu i pozostał Gap Roca. Założeniem szafki z umywalką musiała być rozsądna cena i tak pojawił się model Barcelona z Elita Meble. Dobrałyśmy do tego prostą baterię Jaguar Deante.
23_KA_Morskie_Klimaty
Druga wersja kolorystyczna to płyki Venus Ceramica, kolekcja Arte oraz Boulevard Black. Wspólnym mianownikiem wszystkich trzech łazienek jest drewno egzotyczne.
Powierzchnia łazienki: 4m2
22_KA_Morskie_Klimaty 13_KA_Morskie_Klimaty 11_KA_Morskie_Klimaty 10_KA_Morskie_Klimaty 9_KA_Morskie_Klimaty 00_KA_Morskie_Klimaty 25_KA_Morskie_Klimaty