Nawiązując do nazwy mojego projektu pierwszym marzeniem Klienta był ogólny remont pomieszczenia, które do tej pory również było łazienką, ale nie spełniało wszystkich funkcji. Inwestorzy nie do końca wiedzieli co chcą zrobić z tym pomieszczeniem i czy da się jeszcze uratować i sprawić aby było funkcjonalne.
701_mkrsl_
Drugim marzeniem było marzenie córki – aby nareszcie z Łazienki zniknęło WC (które tak naprawdę nie może zniknąć). Tak więc pobawiłam się w magika i za sprawą sztuczek ukryłam WC Hall (ze względu na jego długość 50cm) za dostawioną ścianką, która dzieli łazienkę na dwie strefy.
700_mkrsl_
Wydobyłam z tego pomieszczenia każdy centymetr. W miejscu gdzie znajdowało się pomieszczenie na wszystkie zbędne przedmioty znalazła się kabina z drzwiami wnękowymi Kermi oraz z wpustem podłogowym Kessel. W drugiej strefie Łazienki swoje miejsce na dużym blacie kamiennym znalazła umywalka Diverta. Blat stworzył przesłonę dla pralki, która również musi mieć tutaj swoje miejsce. Aby stworzyć przejście do umywalki i pralki oraz aby nawiązać do asymetrii pomieszczenia wstawiłam wannę POOLSPA, która jeden ze swoich boków ma ścięty, przez co nie tracimy powierzchni pomieszczenia. Dopełnieniem wnętrza są jego ściany, a na nich drewnopodobny Gres NowaGala oraz szare płyty odbijające światło. Całe wnętrze jest dopełnione specjalnie wybieranym oświetleniem wraz z Inwestorem projektu, które jest dekoracją tego wnętrza.
600_mkrsl_
Na jednym z rysunków technicznych przedstawiam rzut nowej i starej łazienki, jeszcze przed remontem.
500_mkrsl_ 300a_mkrsl_ 300_mkrsl_ 200_mkrsl_ 00_mkrsl_Rystech4_po_i_przed_rsl 01_rys_tech_2_mk_rsl 02_rys_tech_3_mk_rsl800_mkrsl_