Kolejną aranżacją , którą się z Państwem podzielę to łazienka na poddaszu. Pomieszczenie znajduje się w domku jednorodzinnym i głównym dylematem była kolorystyka. Forma była pewna, gdyż Inwestorzy wiedzieli, że kształty mają być obłe.

6_MK_NP11

Musieliśmy znaleźć jakiś punkt zaczepienia, aby połączyć gusta rodzinne. Po rozmowach z Inwestorką znalazłyśmy obraz, który pojawiał się we wnętrzach, w których Państwo mieszkali. Ręcznie tkane starą metodą krzyżykową kwiaty w ciepłym odcieniu Fioletu stały się Nutą Przewodnią wnętrza. Dlatego też dobrałam do wnętrza motyw kwiecisty pojawiający się w płytce dekorującej Marki Paradyż, a całą oprawą stała się mozaika szklana w kolorze Fioletu. Aby wnętrze miało charakter pięknie odbijające płytki Vivida Paradyż w kolorze bieli i czerni zamknęły Nam wnętrze. Obłości nadały wnętrzu Nowoczesne umywalki KOŁO z serii Coctail stawiane na zaokrąglonym blacie , wanna symetryczna Maxima KOŁO , jak również bardzo kuliste WC z Serii Varius KOŁO. Magią wnętrza jest to, że na jednej ze ścian pojawia się przestronne lustro odbijające drugą część wnętrza oraz gra świateł. Na czarnych płytkach zawisł grzejnik Dexter Termatechnologie wybarwiany na kolor czerni. Natomiast na visa vi wiszą dwie płytkie szafki na szlafroki i podręczne kosmetyki.

5_MK_NP11

Pod całą powierzchnią blatu zamontowana została zabudowa meblowa, w której Inwestorzy pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria.

Powierzchnia pomieszczenia 11m2.

4_MK_NP11 3_MK_NP11 2_MK_NP11 1_MK_NP11 00_MK_NP11