Głównym założeniem obecnego projektu jest pozyskanie ciepła z materiału jakim jest Gres.

Ap001

Inwestor chciał mieć łazienkę drewnianą, natomiast obawa, przed drewnem egzotycznym była na tyle silna, że zdecydował się na Gres NowaGala imitujący słoje drewna. W obydwu projektach, została wydzielona strefa, gdzie umywalki są okalane Gresem z serii Stone Wood, natomiast reszta kolorów to najbielsza w kolekcji Concept Nowa Gala, płyta gresu polerowanego.

Ap1

W łazience znajduje się funkcjonalny blat, na którym została postawiona umywalka Cocktail Koło. Aby łazienka nabrała wartości w trwałości użytych materiałów wstawiona jest wanna Kaldewei.

Ap2

Całość pomieszczenia jest w każdym wolnym miejscu wykorzystana na wszelkiego rodzaju schowki, kosz na brudną bieliznę, oraz szafkę podumywalkową. W WC wstawiona została mała kompaktowa szafka z umywalką Elita. Nad zabudową stelaża również została zaprojektowana zabudowa. Inwestor nałożył na to rozwiązanie duży nacisk i według Jego wskazówek został wykonany projekt obydwu łazienek.

Ap3

Pozostałe zastosowane w projekcie produkty: stelaż Viega z przyciskiem Visign for Style 12 chrome, baterie Loft Tres, miska podwieszana Style Koło.

Powierzchnia 5m2 i 1,79m2

Ap4 Ap6 Ap7Ap00