Pomieszczenie, które Państwu pokazuję, to wnętrze nawiązujące do całego mieszkania. Myślą przewodnią było aby kolorystyka i klimat całego domu był jednolity. Dlatego też, po dłuższej analizie zdecydowaliśmy wspólnie, że ubierzemy łazienkę w Orient dzięki płytkom Paradyż Meisha.

osrk1

W swojej tonacji posiadają one krem, który przenika w piasek. Ze względu na to iż Klienci podali mi odgórnie jakie będzie wykończenie mebli, tak też starałam się urządzić wnętrze, aby trzymało Klimat i nie powstał chaos.

osrk2

Na szafce podumywalkowej o wymiarach nie zabierających powierzchni łazienki oparta częściowo została umywalka Gap Roca tzw półblatowa. Aby wnętrze nabrało głębi na długości 2000mm wklejone zostało lustro z powłoką stop/para. Dla wykorzystania powierzchni przy lustrze obok grzejnika dekoracyjnego Kermi zawisła szafka na kosmetyki, we wnęce która powstała po stworzeniu stelaża podtynkowego Geberit według sugestii Inwestorów znalazła się pojemna szafa na ręczniki i środki czystości.

osrk3

Ze względów jakościowych dodaliśmy do wykończenia wnętrza wannę 160×70 Kaldewei, nad którą z płyty karton-gips wykonane zostały półki. Całe wnętrze jest ozdobione Orientalnym dekorem, który po oświetleniu nadaje ciepły złocisty odcień.

osrk7

Wykończeniem projektu są dodatki w kolorach Fioletu, które dominują w całym mieszkaniu. Fiolet również pojawia nam się na suficie co daje nastrój i idealną harmonię z resztą wnętrza mieszkania.

Powierzchnia 5m2

osrk10 osrk4 osrk5 osrk6 osrrys_tech osrrys_tech_2 osrrys_tech_3