Inwestor zasugerował, a raczej opisał mi swoje pasje. We wnętrzach swojego mieszkania chciał, aby pojawiły się zarysy miejsc, które widział i które są Inwestorowi bardzo bliskie.
06__MK_0814_PLP
Pierwsze pomieszczenie to łazienka kąpielowa gdzie podstawą była bardzo duża wanna Poolspa 1800×800 z rozbudowaną formą kąpielową wraz z deszczownicą podtynkową Hansgrohe. Aby Inwestorzy mogli korzystać we dwoje z łazienki wykorzystałam umywalkę Catalano z dwoma otworami. Przy umywalce stworzyłam zabudowę na pralkę wraz z koszem na brudną bieliznę. Elementem niezbędnym, ale i ozdobnym jest grzejnik Zig Zag Termatechnologie w kolorze czarnym. Podkładem dla wnętrza i sporym ozdobnikiem stały się płytki z serii Piccadilly Maciej Zień oraz płytki gresowe Ceramika Piccasa.
05__MK_0814_PLP
W drugim pomieszczeniu znajduje się wolnostojąca umywalka Marmorin oraz wc powieszone na stelażu Geberit. Obok zabudowy stelaża stworzyłam zabudowę meblową w formie cargo, aby Inwestorka miała gdzie schować wszystkie produkty kosmetyczne i chemiczne. Aby szafa nie była ciężka na jej froncie znalazło się lustro.
04__MK_0814_PLP
Pomieszczenia są połączone kolorem, kształtem płytek, natomiast są zróżnicowane kształtem ceramiki. To co mogą Państwo zauważyć, w większej łazience pojawiło się zdjęcie BigBen będącego wizytówką Londynu. W małej łazience na odsuniętej od ściany konstrukcji g-k przyklejona została fototapeta z rzutem na kawałek Paryża.
Wymiary pomieszczenia 5m2 i 1,5m2
03__MK_0814_PLP
02__MK_0814_PLP 00_MK_0814_PLP 07__MK_0814_PLP