Pomieszczeniem, które Państwu przedstawiam to jedna z Czterech Łazienek, które posiadają Inwestorzy w nowo budowanym Domu Jednorodzinnym.
1jz2a
Wcześniejsze pomieszczenie zostało zaadaptowane na łazienkę – pokój kąpielowy dla Dzieci Właścicieli. Łazienka miała być radosna, bez zbędnych ozdobników, bezkolizyjna i mocno praktyczna. Przez Inwestorów została podana kolorystyka oraz musiał być wykorzystany materiał TEAK ( który znajduje się w większości domu poza 1 łazienką ). Reszta wyboru i aranżacji należała do mnie.
1jz2b
Aby ozdobić to pomieszczenie w kolorze zielonym wykorzystane zostały płytki Paradyż Vivida, natomiast aby nadać lekkości i niewinności dodałam odcienie bieli, natomiast to co dodali Inwestorzy to dekory.
1jz3
W tak dużym pomieszczeniu stworzyłam miejsce kąpielowe w postaci kabiny z drzwiami wnękowymi Sanplast Avantgarde III o wymiarach 150x90cm. W łazience znajduje się również odporna na zabawy Dzieci wanna Kaldewei oraz duża wpuszczana umywalka Roca, w koło której jest blat również z drewna Teak umożliwiający mycie dzieci również w umywalce.
1jz4
Aby nadać intymności w pomieszczeniu oddzieliłam strefę, w której znajduje się WC podwieszane Gap Roca zawieszone na stelażu Geberit.
1jz5
W łazience znajduje się dużo luster, gdyż o to również prosili mnie inwestorzy. Akcentem, który jednoczy wszystkie pomieszczenia , to Fototapeta, która sprawia, że zimna struktura płytek i gresu jednoczy się z ciepłem drewna egzotycznego .
Powierzchnia 12m2
21_rys_tech_dzieci_1_oswietlenie
Przedstawiamy Państwu wizualizację oraz kilka rysunków technicznych tego projektu łazienki.
22_rys_tech_dzieci_1a 23_rys_tech_dzieci_1sufit 24_rys_tech_dzieci_2 25_rys_tech_dzieci_2a 26_rys_tech_dzieci_3