Projekt Łazienki, którą Państwu przedstawiam był formą sprzeczną między Inwestorami. W sposób bardzo pogodny doszli razem do porozumienia, że to co zobaczyli im się podoba i ich myśli zaczną biec w innym kierunku.

KA5_1

Kiedy Inwestorka przyszła do mnie wiedziała, że podobają jej się pomarańczowe płytki w Paradyż Vivida – „przyznaję mnie osobiście również”. Mają bardzo błyszczącą strukturę i niesamowicie wyrazisty odcień. To co udało mi się zmienić w poglądzie Klienki, to to, abyśmy nie łączyły tego koloru z Bielą tylko rozbiły to i inną strukturą ( czyli gresem) jak i kolorem. Dlatego też dodałam Jasno szaro – beżowy gres Nowa Gala , który bardzo stonował pomieszczenie.

KA3_1

Odczytując sugestie Klienta , zastosowałam szereg wnęk i szafek z podświetleniem LED aby to pomieszczenie nabrało lekkości i było „po prostu inne”. Klient chciał, aby to pomieszczenie miało to coś co spowoduje, że nie będzie monotonne i przewidywalne. Dzięki temu też odważyłam się na dużą powierzchnię fototapety + listwy mdf przy podłodze oraz wszechobecne oświetlenie każdej wnęki, wykuszu jak i sufitu podwieszanego.

KA2_1

W pomieszczeniu znalazła się przestronna kabina 80x120cm z brodzikiem mineralnym Sanplast, duża wanna 170x75cm Kaldewei oraz 2 wpuszczane w blat umywalki Firmy Roca. Całość wnętrza dopełniły baterie z Firmy Tres, które komponują się linnią z charakterem Łazienki.

KA2_1 KA6