Sanplast informuje o nowym cenniku i zmianach w ofercie w 2016 roku:
“Przygotowując dla Państwa nową ofertę staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom, jakie pojawiają się na rynku wyposażenia łazienkowego, gdyż dopasowanie produktów do wymagań naszych klientów to wyzwanie, które stawiamy przed sobą każdego dnia. Tworząc nasze wyroby podejmujemy szereg działań, aby kreatywne rozwiązania oraz wysoka estetyka wykonania i duży komfort użytkowania produktów, zapewniły wygodę i przyjemność kąpieli.

Śladem lat ubiegłych, pragniemy ułatwić Państwu zapoznanie się ze zmianami w naszej ofercie, przesyłając Cennik 1/2016 w wersji elektronicznej. Chcielibyśmy również zwrócić Państwa uwagę na fakt, iż od 2016 r. wprowadzamy nowy, uproszczony system rabatowania, w związku z czym niektóre pozycje katalogowe uległy korekcie cenowej w dół. Bardzo dziękujemy za poświęcenie Państwa czasu na przeanalizowanie nowości, które będą dostępne od 2 stycznia 2016.
Wraz z nową ofertą stawiamy na maksymalną funkcjonalność nowości produktowych. Stworzenie najlepszego kompletnego miejsca do kąpieli pod prysznicem stało się dla nas największym wyzwaniem ostatnich miesięcy. Nowa oferta niesie ze sobą prezentację nowej serii kabin czterościennych z pełnym wyposażeniem, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom kompleksowy, idealnie dopasowany produkt, jednocześnie wyręczając ich w poszukiwaniu dodatkowych akcesoriów, takich jak brodzik, obudowa czy zestaw prysznicowy.
Tak doceniana przez Państwa seria kabin TX5 została rozszerzona o nowe wymiary wśród kabin prostokątnych oraz kompletnych asymetrycznych. Nowościami w tej serii są również kabina typu Walk-In oraz drzwi typu DD. Kompleksowość oferty oraz niezwykle szeroki zakres konstrukcji TX stanowią doskonale przygotowany produkt w przystępnej cenie. Jeszcze żadna seria kabin nie oferowała tak bogatej oferty rozwiązań prysznicowych, co więcej, wraz z nową ofertą cała seria TX5 dostępna będzie z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect w standardzie.
Konstrukcje Walk-In są nadal poszukiwanym rozwiązaniem nie tylko przez inwestorów działających w sferze publicznej, ale i prywatnej. Reagując na te potrzeby, oferujemy Państwu parawan w ekskluzywnej serii kabin Altus. Sześć propozycji wymiarowych, z dwoma różnymi wypełnieniami szklanymi, doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz.
Jedną z naszych silnych stron jest także niezwykle szeroka oferta brodzików. Uniwersalność rozwiązań oraz bogata paleta wymiarów i głębokości sprawiają, że wielu klientów coraz częściej sięga po nasze produkty, przy czym nowa oferta zapewnia jeszcze szerszy wybór wśród brodzików. Prezentujemy m.in. całą gamę nowych wymiarów w serii Free Line, która od nowego roku oferować będzie brodziki o głębokości 2,5cm, 5cm, 9cm, 15cm i 25cm. Jesteśmy pewni, że tak szeroki zakres głębokości i wymiarów dostępnych w naszej ofercie sprawi, że klient bez problemu dopasuje brodzik do potrzeb swojej łazienki.
Nasza filozofia Czystej Przyjemności kąpieli to nie tylko przestrzeń prysznicowa, ale również miejsce do zanurzenia się w wannie pełnej wody. W tym zakresie wprowadzamy m.in. do oferty Free Line wannę prostokątną o wymiarze 75x180cm, która zapewni prawdziwą przyjemność kąpieli każdemu, kto docenia chwile relaksu i wyłączenia w zaciszu własnej łazienki.
Jesteśmy przekonani, że nowa oferta Sanplast oraz nowy, bardziej ujednolicony system rozliczeń, wpłyną korzystnie na dalszy rozwój naszej współpracy i korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować za zaufanie, którym darzycie nas Państwo każdego dnia od ponad 30 lat.
Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą, a wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące zmian w asortymencie prosimy kierować na adres mailowy: sekretariat-dh@sanplast.pl.
Z poważaniem
Zarząd Sanplast SA”
 
W załączniku Cennik 1/2016 w wersji elektronicznej.