Tą łazienkę mocno poprzestawiałam. Jest to jedna z 2 łazienek Inwestorów. W tej łazience zmieściła się wanna Kaldewei Cayono 170x70cm, to był priorytet dla tej Łazienki na równi z pralką. Musiałam tak poprzestawiać urządzenia w łazience, aby aby ta łazienka spełniała kryteria funkcjonalności i ergonomii.

02_GrzA_1

W narożu łazienki powstała dodatkowa zabudowa, w której ukryłam rurę kanalizacyjną oraz rurę wentylacyjną do sąsiedniego pomieszczenia jakim jest garderoba. Przez co powstała funkcjonalna półka na kosmetyki, która zarazem ozdabia wnętrze.

Przy zabudowie stelaża Geberit umieściłam na prośbę Pani Inwestor baterię bidetta Tres.

Aby łazienka zwiększyć funkcjonalność, na wannie postawiłam 3-elementowy parawan Huppe, który składa się całkowicie na ścianę i w codziennym użytkowaniu nie będzie przeszkadzał.

Pod blatem ukryłam pralkę z kontenerem na brudną bieliznę, natomiast na blacie widzicie Państwo umywalkę wpuszczaną w blat Roca Cala.

Wyznacznikiem tej łazienki miała być surowość. Kompletny brak sufitów podwieszanych i zbędnych ozdobników. Tak też się stało. W miejscach gdzie nie potrzebne są płytki (w tym przypadku użyte do projektu płytki to CeramikaPicasa) ściana została pomalowana w kolorze śnieżnej bieli.

Powierzchnia Łazienki 5,50m2

04GrzA_6 03_GrzA_3 01_GrzA 00_GrzA_7