W tym projekcie zastosowałam dwa szlachetne materiały.

Łazienka jest kontynuacją całości wnętrza Inwestorów. Można by się było zastanowić, czy jak wszystko będzie, aż tak szlachetne, to czy nie będzie zbyt wielkiego przepychu?

Tak nie jest. Projekt wykonałam w taki sposób, aby jego oryginalność i funkcjonalność była spójna.

06_Szlachetny_Materia_10

Materiałem przewodnim w projekcie jest trawertyn w odcieniu szarości. Trawertyn ułożyłam w postaci płytek gresowych Ceramica Picasa. Dopełnieniem trawertynu jest palisander, z którego wykonane są szafki wiszące pod umywalką jak i nad wanną oraz drzwi od strony środkowej Łazienki. Aby wnętrze było spójne materiały wykorzystane do aranżacji wnętrza, to produkty wysoko cenionych producentów takich jak : Duravit, Kaldewei, Hansgrohe, Geberit.

W tym niezbyt dużym pomieszczeniu znalazło się miejsce również na wygospodarowanie strefy, gdzie zmieściła się pralka, suszarka oraz mini garderoba na bieliznę osobistą oraz środki czystości.

05_Szlachetny_Materia_9

Szafa, w której zamknięta jest pralka, zasłonięta jest drzwiami meblowymi wykonanymi z materiału Lacobel. Ściany i szafa są w kolorze stalowo-szarym. Sufit również jest wybarwiony w tej kolorystyce.

Natomiast wszelkie dodatki : grzejnik, gniazdo elektryczne, uchwyt na ręcznik i przycisk do stelaża są w kolorze czarnym. Czerń jest bardzo eleganckim kolorem i w tym zestawieniu tworzy magię elegancji.

Powierzchnia pomieszczenia 5m2

07_Szlachetny_Materia_11 04_Szlachetny_Materia_8 03_Szlachetny_Materia_7 02_Szlachetny_Materia_1 01_Szlachetny_Materia_6 00_Szlachetny_Materia_12