Przedstawiona łazienka miała zostać zaaranżowana z myślą o gościach Pani Domu, miała być jej oczkiem w głowie. Inwestorka marzyła o toalecie, której główną funkcją będzie ta reprezentacyjna z racji, że główna toaleta spełniała już wszystkie funkcje praktyczne. Skupiłyśmy się więc na zawarciu ulubionych kolorów Pani Domu, takich jak fiolet, lila, a przy tym utrzymaniu formy prostej i minimalistycznej.

u6u1tdg

Na skromnej przestrzeni wspólnie z inwestorką zdecydowałyśmy się umieścić miskę wc Style Koło, gdyż spełniała estetyczne a także budżetowe założenia. Do tego dopasowaliśmy przycisk Sigma Geberit, w kolorze białym, z delikatnymi chromowanymi elementami.

u5u1tdg

Umywalka Dama Senso Compacto firmy ROCA wspaniale odnalazła się w dość wąskiej przestrzeni, zapewniając jednocześnie swobodną komunikację. Do umywalki zaproponowałam prosty minimalistyczny słupek, wykonany z lakierowanej płyty mdf.

u3u1tdg

Kolorystyka łazienki jest spokojna, dzięki czemu na jej tle doskonale wyróżniają się dekory kwiatowe z kolekcji Sorenta Paradyż, a prawy róg łazienki okala mozaika, podświetlona lampami LED.

u2u1tdg u00u1tdg u1tdg