Spójrzcie Państwo na takie rozwiązanie Łazienki, która poprzez faktury, barwy, oraz oświetlenie stała się wymarzonym pomieszczeniem dla Inwestorów.
KISZ_AZ_1

Państwo Domu mają w swoim mieszkaniu 2 łazienki. Jedna z nich jest funkcjonalnym pomieszczeniem z kabiną, umywalką, Wc do codziennej toalety. Druga zaś usytuowana jest przy sypialni Inwestorów.

Miejsce, w którym się znajduje – wydzielone od codziennego życia w mieszkaniu spowodowało, iż Inwestorzy zamarzyli sobie, aby wnętrze miało Klimat SPA. Tak też się stało. Dzięki magii fototapety , czerni płytek z kolekcji Maciej Zień Tokyo, magicznej bieli i surowości szarego gresu Ceramica Picasa. Trwałości wnętrzu dodaje wanna dwu stronna Marki Kaldewei Puro 180x80cm. Oryginalności wnętrzu nadaje zabudowa szafy, gdzie znajduje się pralka, połączona indywidualną szafką z drewnianą obudowa wokół lustra . Szafka podumywalkowa jest podstawą dla umywalki Cala producenta Roca.

KISZ_AZ_122

Całość wnętrza jest wykończona ciepłym odcieniem farby w tonacji zieleni oraz akcentem pojawiającym się w całym mieszkaniu jakim jest ściana betonowa (ściana z drzwiami).

Powierzchnia Łazienki 5,80m2
KISZ_AZ KISZ_AZ_2 KISZ_AZ_4_700 KISZ_AZ_4 KISZ_AZ_3 KISZ_AZ_5 KISZ_AZ_6 KISZ_AZ_7 KISZ_AZ_10 KISZ_AZ_9 KISZ_AZ_8 KISZ_AZ_11