Jedynym słowem, który użyła inwestorka to KOLOR FIOLETOWY.
5_mk_wppk
I tak też się stało. Aby dopełnić wnętrze całego mieszkania umieściłam ten kolor przez którego pryzmat klientka spostrzega świat.
4_mk_wppk
Pomieszczenie to jest bardzo ustawne tak więc znajdzie się nawet miejsce na kuwetę dla Kota, który zamieszkuje z inwestorką to mieszkanie. Podstawowe kolory to Fiolet, czerń i biel. Te dwa kolory dodałam według swojej inwencji i jak się okazało był to strzał idealnie w oczekiwania Klientki. W pomieszczeniu znajduje się przestronna wanna Kaldewei, jest również miejsce na umywalkę z szafką 60cm Roca oraz podobną w kształtach miskę podwieszaną Gap wiszącą na stelażu Geberit.
Wygospodarowałam również miejsce na zabudowę meblową pralki, gdzie można umieścić wszystkie najpotrzebniejsze produkty, które powinny się znajdować w łazience. Szafa zamykana jest drzwiami z płyty MDF polakierowanej na wysoki połysk w odcieniach szarości.
1_mk_wppk
Aby nadać łazience niepowtarzalny klimat w części pomieszczenia umieściłam sufit podwieszany zza którego widnieje zwis oświetlający lustro. Aby nadać charakteru wnętrzu i połączyć fakturę gresu podłogowego w części przy pralce i zabudowie meblowej zawisł ozdobny – stylizowany żyrandol (przeznaczony do salonu lub sypialni). Dodatkowym elementem ozdobnym jak i nadającym głębi jest lustro na całości frontowej ściany Łazienki. Odbija ono idealnie wzór OKA przez co mamy wrażenie, że wisi na ścianie prawie cała twarz człowieka.
Powierzchnia pomieszczenia 6,10m2
2_mk_wppk