Łazienka „Wrzosowa” powstawała jednocześnie z łazienką „Dalmatyńczyk”. Te dwie łazienki znajdują się w jednym mieszkaniu, jednak ich styl jest zupełnie inny.

Wrzosowa5

Łazienka „Wrzosowa” ma charakter kobiecy i dominują w niej fiolety. Inwestorka przyszła do mnie z wybraną przez siebie kolekcją Baletia/ Arole (Paradyż) i prosiła abym połączyła ją fioletową mozaiką tej samej firmy. Tak powstał dominujący akcent, czyli wanna obudowana szklaną mozaiką firmy Paradyż, ale dobraną z kolekcji Querida.

Wrzosowa6

Ponieważ kształt łazienki był niemal schodkowy, część na samym końcu przeznaczyłam na pralnię, którą zamknęłam lustrzanymi drzwiami. Ten zabieg wyprostował i powiększył pomieszczenie – zakrywając jednocześnie mało atrakcyjny piec gazowy.

Wrzosowa4

Całość uzupełniliśmy serią Gap Roca oraz bateriami Hansgrohe Focus i Focus 100. Oryginalny grzejnik został wymieniony na model Manta z Terma Technologie.

Powierzchnia łazienki: 4 m2

Produkty zastosowane w tym projekcie: seria Roca Gap, Hansgrohe bateria wannowa Focus, Hansgrohe bateria umywalkowa Focus, płytki Paradyż Querida i Baletia/Arole, grzejnik łazienkowy Manta

Wrzosowa3 Wrzosowa2 Wrzosowa1