Do zaadoptowania dostałam od Inwestorów wnętrze użytkowe, które w danym momencie również jest 2 łazienkami. Jedna z nich jest Pani druga łazienka Pana. Natomiast wnętrze tworzone było 15 lat temu podczas budowy domu i wymagało reorganizacji.

Podobno co niektórzy twierdzą, że priorytety i gusta zmieniają się Nam w przeciągu 7 lat , tutaj też tak również się stało. Zmieniły się priorytety, potrzeby. Inwestorzy zamarzyli sobie, aby w ich łazienkach było bardzo funkcjonalnie, aby cały podział wnętrza uwarunkowany był zabudowami, gdzie pomieszczą się ręczniki, szlafrok, kosz na brudną bieliznę.

14MK_zpodzialem

Jak widać inwestorzy nie boją się luster, dlatego też umieściłam ich sporą liczbę. Kolorystyka miała być stonowana, ciepła, czysta i bez upiększeń. Dlatego też wykorzystałam płytki MYWAY Paradyż Zonda oraz Gres Storm Bianco CeramikaGres.

Obydwa pomieszczenia są powiązane. Posiadają tą samą glazurę i gres, brodziki Mineralne Sanplast. Drzwi do wnęki z serii Prestige II i FreeLine. W łazience Pani Inwestor znalazła się umywalka z szafka Roca Victoria oraz wc Duravit z bardzo komfortową deską wolnoopadającą. W łazience Pana, znalazła się ceramika Koło Traffic , wc Life z systemem RimFree. Jak państwo zauważyli na pewno w tej łazience również występuje Pisuar. Więc jest „baaardzo” męska łazienka.

12MK_zpodzialem 7MK_zpodzialem 5MK_zpodzialem 4_MK_zpodzialem 3MK_zpodzialem 2MK_zpodzialem