Kolejną inwestycją jest łazienka w Bloku , w której musi znaleźć się WSZYSTKO. Musi być to miejsce , w którym będą składowane środki czystości, kosmetyki, bielizna kąpielowa oraz to co mamy w domach : miednica , konewka itp.

mkr9

Inwestorzy chcieli jak najwięcej pochować, gdyż planują powiększenie rodziny i muszą myśleć przyszłościowo. Jest to łazienka w starszym bloku z lat 60 tych , którą musieliśmy rewitalizować. Aby uzyskać wnękę przy wc Roca Gap przesunęliśmy o 10cm drzwi kosztem korytarza.

mkr6

Nad połową Łazienki znalazł się pawlacz, w którym od spodu zainstalowane zostało oświetlenie, a nad belką z płyty g-k znalazła się zabudowa meblowa z płyty mdf lakierowanej . W tym pomieszczeniu ze względu na wybrany przez Inwestorów Gres NOWA GALA imitujący strukturę drewna zamontowane zostały 2 duże lustra wpuszczone w gres. Dodatkowo dodane zostały białe klasyczne płytki 30×60 Paradyż Vivida, które odbijaja nam światło. Niestety powierzchnia jest ograniczona i musiała się znaleźć również pralka oraz duży grzejnik terma technologie dlatego też nie mogliśmy sobie pozwolić na wannę. Wannę zastąpiła nam kabina Sanplast Aspira z głębokim na 28cm brodzikiem, również tego producenta.

mkr5

Marzeniem właściciela Łazienki było aby w kabinie znalazła się deszczownica i tak się stało. Zamontowaliśmy deszczownicę natynkową wraz z baterią z termostatem produkcji Hansgrohe.

Spełniły się wszystkie marzenia klientów : duża umywalka Roca Gap 60cm z szafką, głęboki brodzik Sanplast Classic, grzejnik łazienkowy, którego pierwotnie nie było wraz z grzałką elektryczną Terma Technologie, jak i system spłukiwania podtynkowego Geberit.

Reszta była już tylko w moich rękach.

Powierzchnia: 4,20m2

mkr10 tech7 tech1