Zdjęcia, które Państwo oglądają, to projekt w trakcie którego bardzo płynnie rozwinęła się współpraca. Swoja pracę zaczęłam na konkretnych płytkach, które Inwestorka miała wybrane. Pod ich Klimat powstało wnętrze.

7_MK_PA_

Prostota jest tutaj priorytetem , gdyż łazienka nie mogła być nudna, miała mieć charakter domowników a zarazem miała być jak najbardziej naturalna. Tak też się stało. Inwestorzy mają dwa pomieszczenia, łazienkę i oddzielne wc.

6_MK_PA_

W obydwu pomieszczeniach dominuje drewno, jak również w obydwu zastosowałam rozwiązanie z umywalka stawianą na blacie. Mimo iż w WC mamy bardzo mało miejsca znalazłam bardzo małą umywalkę Roca Terra o średnicy 39cm. Aby nie tracić miejsca na baterię, która musiałaby wychodzić z blatu zamontowana została bateria umywalkowa, podtynkowa z Hansgrohe. W łazience dużym problemem dla Inwestorki była szafka na podręczne kosmetyki (perfumy, kremy itp.) Pani chciała mieć duże lustro, a zarazem nie zabierać miejsca na szafkę i uniknąć rutyny. Moim pomysłem stała się płytka szafka wzdłuż całej głębokości Łazienki, wykonana z drewna egzotycznego, otwierana w formie barku (uchylnie do dołu). Na górnej powierzchni szafki położony został blat ze szkła hartowanego, aby można było odstawiać produkty mokre.

5_MK_PA_2

W pomieszczeniu wygenerowane zostało miejsce na wannę Kaldewei wraz z rozwiązaniem baterii i deszczownicy podtynkowej Hansgrohe oraz pojawił się grzejnik łazienkowy Quadrus Bold Terma Technologie. Ozdobą pomieszczenia jest Kwiat w wiklinowej donicy.

Ciche marzenie Inwestorki teraz stało się w 100% realne.

Powierzchnia łazienki 3m2, WC 1,5m2.

5_MK_PA_ 4_MK_PA_2 4_MK_PA_ 3_MK_PA_ 2_MK_PA_2 2_MK_PA_ 1_MK_PA_2 1_MK_PA_