“Patricia Urquiola to synonim architektury, która płynie i zmysłowego designu. Jej imponująca twórczość w zakresie architektury wnętrz oraz wzornictwa ujmuje swą witalnością i poetyckim bogactwem odcieni.

Prace hiszpańskiej architektki i projektantki – niezależnie od tego, czy są nimi luksusowe hotele, przestrzenie wystawiennicze czy nagradzane elementy aranżacji wnętrz – zawsze zyskują najwyższe międzynarodowe uznanie. Inspirowane są codziennym życiem. Kolekcja oraz koncepcja przestrzeni Axor Urquiola razem tworzą źródło harmonizujących rozwiązań i koncepcji do projektowania indywidualnej, niepowtarzalnej architektury i aranżacji łazienki.

Przepływające linie, elastyczne formy i subtelne krągłości rysują kształt kolekcji. Każdy element, na swoją własną nutę, bawi i oczarowuje, jednocześnie stanowiąc jedność z pozostałymi elementami, tworząc razem z nimi przyjazną przestrzeń. W ten oto sposób Axor Urquiola otwiera pole dla kreacji indywidualnych scenografii łazienkowych i mieszkalnych. Kobieca perspektywa wprowadza do łazienki nowy wymiar przestrzeni. Pozwól się zainspirować pomysłami Patricii Urquioli na łazienkowe wnętrze.”

Aranżacja wnętrza łazienki

“Szczególny klimat kolekcji Axor Urquiola wynika z przenikania się stylów i przedmiotów. Osobiste przedmioty pozornie przypadkowo wplatają się w całość i nadają pomieszczeniu indywidualny charakter. Do urządzenia wnętrza łazienki użyto kombinacji materiałów naturalnych i nowoczesnych tworzyw syntetycznych. Naturalność i witalność to główne cechy kolekcji. Ważny element stanowią żywe rośliny – także tutaj liczy się przede wszystkim osobisty smak użytkownika. W ten sposób możesz w najdrobniejszych szczegółach zrealizować swoje oczekiwania, a łazienka stanie się odbiciem Twojej osobowości.”

Zapoznaj się z bruszurą (28 stron) Axor Urquiola – Projektowanie łazienek

pl_AX_Urquiola_Badplanung_scr