Producent KOŁO przygotował miniporadnik dotyczący aranżacji i wyposażenia łazienki w przedszkolu i szkole.

Jest to jedyny w Polsce producent posiadający w ofercie miski ustępowe wiszące i stojące dedykowane do łazienek dla dzieci, które z powodzeniem i ku uciesze najmłodszych użytkowników, są chętnie montowane w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Wszystkie produkty “dziecięce” Nova Pro Junior oraz Kind zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić dzieciom korzystanie z łazienki i zachęcić do dbania o higienę. Niewielkich rozmiarów miski ustępowe oraz umywalki mają możliwość montażu na wysokości dostosowanej do wzrostu dziecka.

Kolorowe dodatki wprowadzają do łazienki wesoły i przyjazny nastrój, dzięki czemu dzieci w żłobku, przedszkolu lub szkole będą z radością i swobodą korzystać z łazienki. Teraz ofertę produktów do toalet dla dzieci uzupełniają nowości: stelaż podtynkowy do misek dziecięcych Technic GT oraz kolorowe deski i siedziska typu “żółwik”.

Więcej informacji oraz praktycznych porad dotyczących aranżacji łazienki w szkole lub przedszkolu znajdziecie Państwo w załączonym PORADNIKU INWESTORA.


Oferta

Oferujemy projekty i wyposażenie łazienek dla dzieci w cenie zakupionego towaru.

Szczegóły oferty w projekt łazienki