Pytanie „Co jest głównym kryterium wyboru przy zakupie stelaża podtynkowego do WC ?” posiada dwie podstawowe odpowiedzi, to marka stelaża i design przycisku.

Jeszcze wiele osób boi się stelaży podtynkowych gdyż jest to element montowany w ścianie, zabudowany, więc co się stanie w przypadku awarii ? A tak naprawdę co może popsuć się w ramie stalowej, która stanowi główną podstawę stelaża czy też jak może zepsuć się zbiornik? Wszystkie elementy, które z biegiem lat jak i z powodu niskiej jakości wody, mogą ulec awarii są w środku zbiornika i mamy do nich dostęp poprzez otwór, który jest zasłonięty przyciskiem spłukującym. Zdjęcie takiego przycisku nie zajmuje nawet 5 minut.

O stelażach podtynkowych możemy przytaczać jedynie pozytywne argumenty. To produkt wygodny w użytkowaniu, estetyczny, ekologiczny (regulacja ilości wody spłukującej), pozwalający na zachowanie lepszej czystości łazienki poprzez łatwy dostęp do podłogi pod miską wiszącą. Natomiast dzięki różnorodności dostępnych przycisków mamy szansę, nawet w toalecie czy łazience otaczać i cieszyć się z piękna drobiazgów, które uprzyjemniają nam życie.

Co powinno być głównym kryterium wyboru przy zakupie stelaża podtynkowego do WC ? Odpowiedź: design przycisku.

Zapraszamy do kontaktu oraz zakupu w naszych punktach.