Trendy w kabinach prysznicowych


Kermi proponuje Państwu przyjrzenie się nowym kolorom profili czarny Soft. Gładkie powierzchnie i czarny, matowy kolor nadadzą ciekawego looku łazience.

Dodatkowo Walk-in’y Atea (ATTWF) oraz Walk-in XB (XB WDR/L) we wszystkich rozmiarach i kolorach, również czarny Soft, teraz w niższych cenach. W cenach pomniejszonych o VAT.

Dla przykładu ścianka Atea AT TWF/G w rozmiarze 2000×900 mm z czarnymi profilami już za 1850 zł brutto (cena katalogowa).

 


Akcja OSIA*
do końca czerwca 2019 roku


Kabina+akcesoria

Dopielęgnowanie łazienki, oszczędność czasu, większy relaks. Wiedzą coś o tym ci, którzy zamontowali w pomieszczeniu kabinę Osia. Jej specjalna, pozioma listwa uszczelniająca w kształcie rynny zapewnia zadowalającą ochronę przed bryzgami wody. Gładkie i łatwe do czyszczenia profile jednocześnie stabilizują jej konstrukcję. Teraz do każdego modelu kabiny Osia kupionego do 30.06.2019, dołączona jest ściągaczka wody Kermi oraz ciemnoszary ręcznik. Akcesoria, które pomogą Państwu udoskonalić chwile spędzone w łazience i utrzymać kabinę w czystości.

Jest to jedna z wielu akcji promocyjnych Kermi. Między innymi otrzymujecie Państwo pomiar i montaż w cenie kabiny, jeśli mówimy o wykonaniach specjalnych. Wizytę wtedy składają doświadczeni pracownicy Kermi. Do końca czerwca 2019 roku trwa też „stała promocja”: Ceny pomniejszone o VAT. Szczegóły akcji na stronie kermi.pl w zakładce-Nowości. 


Ceny pomniejszone o VAT-promocja do końca czerwca 2019
Promocja zimowo-wiosenna 01.01.2019 – 30.06.2019


W cenie promocyjnej, pomniejszonej o VAT, oferujemy:

  • kabinę Raya model RA 1KR/L z RA TOR/L (wykonanie seryjne)
  • kabinę Filia XP model FX/1WR/L z FX TWD oraz drzwi do niszy model FX 1TR/L (wykonanie seryjne)
  • Walk-In AT TWF (wszystkie rozmiary i kolory)
  • Walk-In XB WDR/L (wszystkie rozmiary i kolory)

Regulamin promocji

1. Organizator promocji: Kermi Sp. z o.o. ul. Graniczna 8b, 54-610 Wrocław

2. Zasięg promocji:

Branżowe punkty sprzedaży z techniką grzewczą i sanitarną na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zwane w dalszej części Regulaminu Punktami Sprzedaży Partnerów Handlowych Kermi.

3. Uczestnicy promocji:

Promocja przeznaczona jest dla klientów finalnych, dokonujących zakupu produktów wymienionych w pkt. 7 w czasie trwania promocji, w Punktach Sprzedaży Partnerów Handlowych Kermi.

4. Czas trwania promocji: Promocja trwa od 01.01.2019 do 30.06.2019.

5. Celem promocji jest zwiększenie sprzedaży kabin prysznicowych serii Raya i Filia XP w poniżej wymienionych modelach, wymienionych Walk-in’ów oraz grzejników dekoracyjnych Credo-Half i Casteo.

6. Zasady promocji:

W okresie trwania promocji przy zakupie modelu kabiny z serii Raya lub Filia XP, Walk-In AT TWF (wszystkie rozmiary i kolory),Walk-In XB WDR/L (wszystkie rozmiary i kolory) objętych promocją a także grzejnika Credo-Half lub Casteo, dostępnego na rynku Polskim u jednego z Partnerów Handlowych Kermi, cena produktu będzie pomniejszona o wartość podatku VAT w stosunku do ceny cennikowej.

7. Przedmiot promocji:

Promocją objęte są wyłącznie niżej wymienione produkty:

• kabina Raya w wykonaniu RA 1KR/L z RA TOR/L (drzwi wahadłowe 1-skrzydłowe ze ścianą boczną)

• kabina Filia XP w wykonaniu FX 1WR/L z FX TWD (drzwi wahadłowe 1-skrzydłowe z polem stałym i ścianą boczną)

• kabina Filia XP w wykonaniu FX 1TR/L (drzwi wahadłowe 1-skrzydłowe z polem stałym do niszy)

Walk-In AT TWF (wszystkie rozmiary i kolory)
Walk-In XB WDR/L (wszystkie rozmiary i kolory)
• grzejnik Credo-Half

• grzejnik Casteo

8. Organizator nie odpowiada za błędy dystrybutorów.

9. Liczba kabin w promocyjnej cenie jaką może otrzymać jeden uczestnik nie jest ograniczona.

10. Reklamacje:

Organizator promocji nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane zgłaszane przez uczestników promocji, za zmianę miejsca pobytu uczestnika w czasie trwania promocji lub zmianę innych danych osobowych i informacji, uniemożliwiającą odszukanie uczestnika promocji.

10.1
Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika jak również dokładny opis i wskazanie przyczyny reklamacji.

10.2

Reklamacje rozpatrywane są przez Organizatora w terminie 14 dni od dnia doręczenia Organizatorowi.

10.3

Decyzja Organizatora w przedmiocie reklamacji jest ostateczna i wiążąca. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym na adres podany w reklamacji, w terminie 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji lub osobiście przez Przedstawiciela Handlowego Organizatora.

11

Organizator promocji zastrzega możliwość wprowadzenia zmian w zasadach promocji po wcześniejszym powiadomieniu Uczestników.

12

Udział uczestnika w promocji oznacza akceptację zasad promocji zawartych w niniejszym Regulaminie.


Pomiar i montaż gratis
promocja


Pomiar i montaż kabin na wykonanie specjalne – w cenie

Do wszystkich kabin na wykonanie specjalne, zakupionych u dystrybutorów Kermi, otrzymacie bezpłatny pomiar i montaż produktu

  • usługę zamawiacie Państwo u naszego dystrybutora. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.kermi.pl, w Wyszukiwarce adresów
  • pomiaru i montażu dokonują doświadczeni pracownicy firmy Kermi

    Promocja obowiązuje do dnia 30.06.2019.