To co najważniejsze w toalecie myjącej i brak kompromisów w zakresie higieny – Cleanet Navia to kwintesencja toalety myjącej.
Przemyślana funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo zachęca do świata toalet myjących. Na co dzień przekonują swoją prostotą, od dokładnej i delikatnej higieny po skuteczne czyszczenie.

Uniwersalna, minimalistyczna bryła miski wc Cleanet Navia idealnie adoptuje się do każdego wnętrza. Ponadczasowa estetyka i przemyślane wysokiej jakości wzornictwo przekładają się na lepszą jakość życia i rewolucyjny poziom higieny intymnej poprzez mycie czystą wodą.


Żadnych kompromisów w zakresie higieny
Tworząc toaletę Cleanet Navia świadomie skoncentrowaliśmy się na podstawowym zadaniu toalety myjącej skupiając się na jej kluczowych funkcjach. Bez kompromisów w zakresie higieny.

Navia dostarcza 3,5 litra świeżej wody na minutę w silnym, ale łagodnym strumieniu myjącym. Dzięki obfitemu, szerokiemu strumieniowi wody Navia myje szybko, delikatnie i dokładnie. Bo tylko odpowiednia ilość wody może zapewnić komfort i czystość.


Dysza natryskowa Cleanet Navia zapewnia poczucie higieny i czystości: jest dokładnie płukana przed i po użyciu, a gdy nie jest używana, chowa się za osłoną dyszy w misce wc. Gwarantuje to doskonałą higienę nawet przy częstym użytkowaniu. W razie potrzeby zarówno dyszę, jak i osłonę można łatwo wyczyścić lub wymienić.


Intuicyjna obsługa funkcji mycia za pomocą pokrętła

Obsługa toalety myjącej musi być prosta i intuicyjna. Funkcje mycia Cleanet Navia można uruchomić za pomocą łatwo dostępnego estetycznego pokrętła z boku miski. Ponadto pokrętło posiada funkcje regulacji pozycji dyszy i siły strumienia natrysku lub aktywowania funkcji oscylacji. Szczególnie praktyczne: dzięki funkcji pamięci WC automatycznie przejmuje ustawienia ostatniego użycia. Toaletę myjącą Navia można obsługiwać również za pomocą dostępnej aplikacji Cleanet Laufen.


Technologia Rimless

Cleanet Navia jest łatwa w utrzymaniu w czystości, dlatego jest idealna do codziennego użytku. Miska wc nie ma wewnętrznego kołnierza, a dodatkowo wyposażona jest w odporną na zabrudzenia powłokę Laufen Clean Coat (LCC). Z kolei deskę wc i pokrywę można łatwo zdjąć do czyszczenia.


Zintegrowana funkcja odkamieniania

System doprowadzający wodę jest wyposażony w funkcję odkamieniania, w łatwy sposób można wiec zachować najwyższą higienę wszystkich elementów systemu toalety myjącej. Oznacza to większą higienę i czystość oraz dłuższą żywotność toalety myjącej. Zapalona czerwona lampka sygnalizuje, kiedy system należy odkamienić.


Najważniejsze cechy
Minimalistyczny design dzięki pełnej ceramicznej obudowie miski WC
Powłoka LCC (Laufen Clean Coat) pozwalająca zachować czystość
Technologia bezkołnierzowa Rimless
Dokładne czyszczenie dyszy natryskowej przed i po każdym zastosowaniu
Higieniczna i wymienna dysza natryskowa chowana w estetycznej osłonie
Zdejmowana wolnoopadająca deska i pokrywa WC
Zintegrowana funkcja odkamieniania systemu
Intuicyjna obsługa za pomocą pokrętła
Wydajny, a jednocześnie delikatny strumień do 3,5 l/min
Tryb oscylacyjny
7 regulowanych poziomów siły strumienia natrysku, pozycji strumienia natrysku i temperatury
Lampka sygnalizacyjna LED
Zintegrowana izolacja akustyczna
Wstępnie zmontowany, ukryty system montażu LAUFEN
100% Swiss Made


Swiss Made. Nasza toaleta myjąca Cleanet Navia jest produkowana, montowana i testowana w Szwajcarii.


www.laufen.pl