Szanowni Państwo,

Zbliża się czas świąt, czas radosny, czas spokoju, spotkań z najbliższymi, obdarowywania się upominkami i serdecznym słowem.
W tym magicznym okresie firma Caleffi Hydronic Solutions, pragnie zaprosić Państwa do świątecznej zabawy
DBAMY O TWÓJ SPOKÓJ*

*Dbamy o Twój spokój, to hasło przyświecające nowej kampanii z regulatorem ciśnienia w roli głównej!
Dzięki najwyższej jakości produktów wytwarzanych
i oferowanych przez firmę Caleffi, Klient może zapomnieć
o wszelkich obawach związanych z ich montażem, trwałością jak i późniejszym użytkowaniem.

W naszej zabawie wygrywa każde zgłoszenie, a główną nagrodą jest możliwość delektowania się subtelnym smakiem kuchni włoskiej podczas niezapomnianej kolacji wraz z Państwa bliskimi.

W celu wzięcia udziału w zabawie należy do dnia 16.12.2019 r. zrobić zdjęcie tzw. selfie wraz z naszym ekspozytorem do regulatora 533, dostępnym u naszych dystrybutorów i przesłać je na adres marketing.pl@caleffi.com

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na naszej stronie internetowej www.caleffi.com w zakładce news: https://www.caleffi.com/poland/pl/news/zabawa-swiateczna-dbamy-o-twoj-spokoj

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi
oraz z pracownikami Działu Obsługi Klienta w Krakowie:

Caleffi Poland Sp. z o.o.
tel.: + 48 12.357.22.29
E-mail: info.pl@caleffi.com

O akcji:

Dbamy o Twój spokój, to hasło przyświecające nowej kampanii z regulatorem ciśnienia w roli głównej!
Dzięki najwyższej jakości produktów wytwarzanych i oferowanych przez firmę Caleffi Hydronic Solutions, Klient może zapomnieć o wszelkich obawach związanych z ich montażem, trwałością jak i późniejszym użytkowaniem.

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii. Nasze produkty wytwarzane wyłącznie we Włoszech są eksportowane do ponad 90 krajów na całym świecie. Cała linia produkcyjna i proces produkcji zostały zoptymalizowane, a większość z produktów wytwarzana jest na w pełni automatycznych liniach produkcyjnych pod stałym elektronicznym nadzorem nad jakością finalnego wyrobu. Wszystkie oferowane przez nas produkty przed opuszczeniem naszych zakładów poddawane są dwukrotnym testom na szczelność i prawidłowość działania.

Na rynku obecnych jest wiele wątpliwych ze względu na jakość pracy oraz jakość użytych do ich wytworzenia materiałów urządzeń, przypominających rozwiązania oferowane przez Caleffi. Stosowanie urządzeń, które nie zawsze są wytworzone pod nadzorem importera lub firmy, która je oferuje obarczone jest ryzykiem nie tylko nieprawidłowej pracy instalacji wodnej, ale może także stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia końcowego użytkownika. Niekontrolowane zastosowanie stopów mosiądzu oraz komponentów z tworzyw sztucznych może powodować wypłukiwanie szkodliwych substancji takich na przykład jak ołów, podczas pracy instalacji i w konsekwencji stwarzać zagrożenia dla zdrowia użytkowników końcowych. Caleffi jako producent ma nadzór i możliwość kontroli nad każdym etapem wytworzenia oferowanych przez nas urządzeń od fazy projektowej, poprzez produkcje z odpowiednich, certyfikowanych, najwyższej klasy jakościowej surowców i stopów mosiądzu do finalnego montażu i kontroli szczelności oraz poprawności pracy każdego regulatora. Każdy oryginalny produkt Caleffi oznaczony jest w odpowiedni sposób na korpusie urządzenia naszym znakiem firmowym.

Przywiązując najwyższą wagę do własności użytkowych oferowanych przez Caleffi produktów do Państwa dyspozycji pozostaje nasz dział techniczny oraz bogata biblioteka materiałów w postaci dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi oraz filmów instruktażowych, wszystkie informacje dostępne na www.caleffi.com

Dlatego nie ma czym się denerwować.
Proszę wziąć kojącego nerwy cukierka – Caleffi zadba o wszystko…