Kreatywne i odważne połączenia mody, technologii i biznesu, śmiałe interpretacje produktów codziennego użytku oraz ich twórców wyróżniono tytułami Dobry Design 2020. Laureatów wskazało największe w Polsce profesjonalne jury, złożone ze 150 architektów i projektantów wnętrz. Swoją nagrodę przyznali również internauci i redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj. Gala wręczenia nagród towarzyszyła VII Forum Dobrego Designu.

Konkurs Dobry Design wyróżnia najlepsze i najciekawsze produkty do wnętrz. Nagradza też rozwiązania, które odmieniają przestrzenie domów i mieszkań. W tegorocznej edycji plebiscytu ponad 150 projektantów i architektów wnętrz oceniło ponad 220 produktów w 14 kategoriach, w tym m.in.: Przestrzeń pokoju dziennego, Przestrzeń kuchni i jadalni, Przestrzeń sypialni i garderoby, Przestrzeń łazienki czy Przestrzeń dziecka. Przestrzeń łazienki reprezentowana była przez ponad 50 produktów
a prestiżowe wyróżnienie w tym konkursie otrzymała seria umywalek ceramicznych cienkościennych Ceramic Slim.

Ceramic Slim to nablatowe umywalki ceramiczne, które łączą w sobie subtelne wzornictwo z trwałością tradycyjnego materiału. Cienkościenna ceramika umożliwia wytworzenie precyzyjnie zdefiniowanych, wąskich krawędzi dodając umywalce finezji. Ceramic Slim idealnie prezentuje się zestawiona z blatem podumywalkowym, który wnosi do aranżacji łazienki lekkość i dozę wysublimowania. Umywalki można zestawiać z fornirowanym blatem o naturalnej strukturze drewna lub w połączeniu z klasyczną wersją
w lakierowanej bieli. Dla osób praktycznych poszukujących miejsca na przechowywanie kosmetyków ciekawym rozwiązaniem będzie szafka SUD, która pod zaokrąglonym blatem skrywa pojemną szufladę lub meble z serii Formy.

Umywalki Ceramic Slim dostępne są w dwóch wzorach. Inspirujący kształt umywalki Ceramic O przyjemnie równoważy ostre kąty w łazience, a zaokrąglone linie tworzą kojącą estetykę. Umywalka Ceramic R jest zgodna z trendem prostych linii, ale swym kształtem uspokaja i tłumi ich ostrość. Możliwość dowolnego umiejscowienia umywalki oraz baterii na blacie daje wyjątkową szansę kreatywnej aranżacji tej części łazienki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Dodatkowe informacje:

Cena: 738 zł brutto

Materiał: ceramika cienkościenna

Gwarancja: 3 lata