Przyciski uruchamiające do WC w stylowej matowej czerni

Czerń jest obecnie jednym z najważniejszych i najmodniejszych kolorów w świecie łazienek. Firma Viega odpowiada na ten trend, wprowadzając do swojej oferty nowe modele przycisków uruchamiających Visign for Style w wersji czarny mat. Wysokiej jakości design i eleganckie wykończenie nadają tym produktom wyjątkowy charakter.

W 2020 roku nie da się uciec od czerni w aranżacjach wnętrz. Dotyczy to również łazienek, w których ten popularny kolor wykorzystywany jest do tworzenia różnorodnych, efektownych akcentów. Znakomicie wpisuje się zarówno w wyrafinowane, eleganckie projekty, jak i w koncepcje minimalistyczne, lub przeciwnie – bardziej ekstrawaganckie. Seria przycisków uruchamiających Visign for Style firmy Viega oferuje szeroki wybór wzorów, dzięki czemu doskonale pasuje do każdej aranżacji łazienkowej.

Cztery wersje wzornicze

Przycisk Visign for Style 20 charakteryzuje się klasycznym, dobrze znanym designem. Po niedawnym liftingu ma on teraz nieco ostrzejsze kontury i wygląda jeszcze ciekawiej, a dzięki ulepszeniom technicznym działa bardziej płynnie. Znakiem rozpoznawczym tego modelu pozostają jednak okrągłe klawisze uruchamiające, wkomponowane w prostokątną płytkę.

Visign for Style 21 wyróżniają natomiast proste linie i kąty. Asymetryczny design z dwoma klawiszami o różnej wielkości przypomina nieco wysokiej jakości włączniki światła i w oczywisty sposób komunikuje sposób działania. Duży klawisz uruchamia pełne, a mały oszczędne spłukiwanie.

Delikatnie zaokrąglone kształty modelu Visign for Style 23 wpisują się w aktualny trend emocjonalnego designu. Ciekawym akcentem jest tutaj zakończenie klawiszy na równi z krawędzią całej płytki. Zaokrąglona ramka może kojarzyć się natomiast z kształtem współczesnych smartfonów.

Przyciski uruchamiające do WC mają zazwyczaj układ poziomy. W modelu Visign for Style 24 projektanci poszli jednak inną drogą. Umieścili klawisze pionowo, na środku, jeden pod drugim, co stworzyło ciekawy efekt, przyciągający uwagę. Proste linie podkreślają wyjątkową estetykę tego produktu.

Wysoka jakość wykonania

Nowe przyciski uruchamiające Visign for Style są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i pokryte elegancką powłoką w kolorze czarny mat. Odcień ten doskonale komponuje się z licznymi, dostępnymi na rynku armaturami w czarnym kolorze. Ponadto przyciski potwierdziły swoją wysoką odporność na ścieranie w standardowych testach, po których matowa powierzchnia zachowała doskonały wygląd.

Nowe przyciski uruchamiające Visign for Style są dostępne w eleganckim kolorze matowej czerni. Doskonale komponują się z aranżacją łazienki, nie będąc jednocześnie elementem dominującym.

Czarne przyciski Visign for Style są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i pokryte elegancką matową powłoką, odporną na ścieranie.

Model Visign for Style 20 wyróżnia się klasycznym designem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak okrągłe klawisze (wypukły i wklęsły) osadzone w prostokątnej płytce.

Asymetryczny design modelu Visign for Style 21 z dwoma klawiszami o różnej wielkości, przypomina nieco wysokiej jakości włączniki światła

W modelu Visign for Style 23 klawisze dochodzą do samej krawędzi płytki, co stanowi ciekawy akcent stylistyczny. Zaokrąglona ramka może kojarzyć się natomiast z kształtem współczesnych smartfonów.

W modelu Visign for Style 24 klawisze umieszczone są pionowo, na środku, jeden pod drugim, co stworzyło oryginalny efekt, przyciągający uwagę. Proste linie podkreślają wyjątkową estetykę produktu.