W dzisiejszym świecie technologie cyfrowe zmieniają się coraz szybciej, a przedsiębiorstwa muszą na bieżąco dostosowywać do nich swoje narzędzia komunikacji. Nowa strona internetowa Viega, jest jeszcze lepiej zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, przez co zapewnia użytkownikom wyjątkowo wygodną i intuicyjną nawigację. Polski adres witryny to www.viega.pl.

Dzięki wprowadzonym zmianom, strona firmy Viega nie tylko dotrzymuje kroku nowym trendom technologicznym, ale również wyznacza standardy w branży sanitarno-grzewczej. Oferuje instalatorom, projektantom i partnerom handlowym odpowiednie dla nich treści w maksymalnie spójnej i przystępnej formie. Nowa strona internetowa to praktyczne narzędzie, ułatwiające codzienną pracę z konkretnymi produktami i rozwiązaniami systemowymi.

Lepsza współpraca ze wszystkim przeglądarkami
Technologia pełnej responsywności (Full Responsive Design), gwarantuje, że strona jest doskonale zoptymalizowana zarówno pod kątem urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych. Jednocześnie odświeżony design pozostaje spójny z nowoczesnym wizerunkiem marki, podkreślając jej innowacyjność. Dotyczy to zastosowanej siatki, formatu obrazów, typografii, przycisków i wszystkich elementów odpowiedzialnych za interakcje z użytkownikiem. Efektem jest lepsza współpraca z popularnymi przeglądarkami internetowymi, także tymi starszej generacji. Czytelny interfejs idealnie dopasowuje się zarówno do ekranów dotykowych, jak i do monitorów w komputerach stacjonarnych.

Nowa strona internetowa firmy Viega jest jeszcze lepiej zoptymalizowana pod kątem wszystkich urządzeń mobilnych i stacjonarnych.